179 065 PLN

Działki budowlane w spokojnej okolicy

Dąbrowa Górnicza, Konstytucji

Ostatnia aktualizacja:

11 sie 2021Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:179 065 PLN295 PLN / m2
 • Powierzchnia:607 m2

Dodatkowe:

 • Rodzaj działki:budowlana

  Opis:

  Cenicie sobie spokój i dobrą komunikację ze wszystkimi miastami na Śląsku?

  Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży działek budowlanych w Dąbrowie Górniczej.

  Prezentowana nieruchomość jest idealną propozycją dla dewelopera, jak i rodzin szukających spokojnego miejsca do zamieszkania.

  Chciałabym przedstawić Państwu 3 działki o wymiarach:

  -607m2
  -665m2
  -691m2.

  Działki można konfigurować dowolnie.

  W otoczeniu znajdują się obszary zabudowane domami mieszkalnymi, mieszkalno-usługowymi oraz tereny zielone.

  Odległość od centrum Dąbrowy Górniczej wynosi 13 kilometrów.  "Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

  Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

  Numer ogłoszenia: 0057630-S-4069_3685_OGS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Freedom Nieruchomości
  Maja Janecka
  532... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. Ta witryna korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.