1 650 000 PLN

Szereg w Gdyni Redłowie na prestiżowym osiedlu!

Gdynia, Redłowo, Skośna

Ostatnia aktualizacja:

04 wrz 2019Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 650 000 PLN6 267 PLN / m2
 • Powierzchnia:263,30 m2
 • Pow. działki:267 m2
 • Pokoje:5

Dodatkowe:

 • Rok:2008
 • Typ zabudowy:szeregowa
 • Liczba pięter:1

  Opis:

  INWESTYCJA: Rezydencja Tarasy to nowoczesna i prestiżowa inwestycja dewelopera Invest Komfort powstała w 2008 roku. Kompleks składa się z budynku wielorodzinnego (44 apartamenty) oraz 15 domów jednorodzinnych (rozmieszczone w dwóch szeregach). Całość bardzo kameralna, z dogodnym dojazdem do wszystkich budynków - ślepa uliczka ogranicza ruch przypadkowych pojazdów. Znajdziemy tutaj ogólnodostępne miejsca postojowe dla gości mieszkańców, a także plac zabaw dla najmłodszych. Nie zapomniano o dorosłych oferując im salę fitness oraz saunę w obrębie inwestycji.

  DOM: na sprzedaż 3-kondygnacyjny (piwnica, parter, piętro), rozkładowy, jasny, do własnej aranżacji, na chwilę obecną składający się z 5. pomieszczeń, dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym, położony w Gdyni (dzielnica Redłowo). Posadowiony na działce w kształcie trapezu o wielkości 267 m2. Powierzchnia użytkowa budynku to 263,3 m2. Dom został wybudowany w 2008 roku przy użyciu materiałów mieszanych, a jego stan ogólny jest dobry.

  Poszczególne kondygnacje prezentują się następująco:
  - piwnica wraz z garażem 2-stanowiskowym i dwiema bramami wjazdowymi (89,9 m2); wysokość pomieszczeń: 2,67 m
  - parter (87,3 m2) z wyjściem na taras (26 m2) i ogród (ok. 80 m2); wysokość pomieszczeń: 2,9 m
  - piętro (87,1 m2) z wyjściem na balkon (5,8 m2); wysokość pomieszczeń: 2,72 m

  Budynek przygotowany jest do podłączenia ogrzewania gazowego (piec 2-funkcyjny odpowiedzialny za ciepło w domu oraz gorącą wodę), jak również instalacji kominka.

  Okna domu są drewniane, a ich wystawa zachodnio-północna i wschodnio-południowa.

  Roczny koszt utrzymania całego domu uzależniony jest od ceny gazu w danym okresie, jednak na chwilę obecną nie jest możliwe jego oszacowanie, gdyż dom nigdy nie był zamieszkały.

  Do dyspozycji przyszłych mieszkańców jest także ogród znajdujący się na tyłach domu.

  Termin wydania: od zaraz.

  OKOLICA: dom znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. Okoliczna zabudowa to w większości domy. Blisko stąd też do zielonych terenów rekreacyjnych, takich jak chociażby Kępa Redłowska. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe (m. in. kompleks komercyjny Centrum Riviera), placówki oświatowe, apteki, poczta.

  KOMUNIKACJA: nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana jest z resztą Gdyni dzięki kursującym w pobliżu autobusom. Łatwy dojazd do drogi Gdyńskiej zapewnia świetną komunikację z całym miastem, a zaledwie 10 minut jazdy samochodem wystarczy, aby skorzystać z Obwodnicy Trójmiasta i dostać się np. do Sopotu, czy różnych dzielnic Gdańska.

  ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!


  Właściciel oferty: Grzegorz Stryjas

  Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
  Numer ogłoszenia: 0046757-S-20862_2681_ODS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Partnerzy Nieruchomości
  Proszę o kontakt przez formularz: