15 000 PLN

Likwidacja elektrosmogu w mieszkaniu

Wrocław, Fabryczna

Ostatnia aktualizacja:

14 cze 2021Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:15 000 PLN333 PLN / m2
 • Powierzchnia:45 m2
 • Liczba pokoi:2
 • Piętro:3

Dodatkowe:

   Opis:

   NOWA OFERTA JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO. Dom czy mieszkanie to przestrzeń która powinna być wolna od wszelkich zakłóceń oraz zanieczyszczeń. Obecnie troszczymy się o eliminacje smogu ( zanieczyszczenia powietrza w zimie ), alergenów. Elektrosmog który nas bombarduje a go nie widzimy pochodzący z takich źródeł jak wifi, anteny GPS, ledy, indukcje, fotowoltaika, instalacje elektryczne negatywnie wpływa na nasze zdrowie co zostało potwierdzone wieloma badaniami. Wiedziałeś?

   Całościowe rozwiązanie problemu poprzez neutralizację e-smogu potwierdzone naukowo jest konieczne dla naszego życia i dlatego zadzwoń aby uchronić siebie i rodzinę przed nowotworem, bezsennością, depresją oraz innymi chorobami cywilizacyjnymi.

   Urządzenie neutralizuje elektrosmog nie zakłócając pracy Twoich urządzeń. Technologia poprawia jakość życia w pomieszczeniach dostarczając atmosferę lasu, uzupełnia naturalne pole elektromagnetyczne ziemi tj. Fale Schumana, wspiera Twój odpoczynek dzięki karcie sen, podnosi poziom energii witalnej, stwarza lepsze warunki do pracy podwyższając koncentrację i relaks, wpływa pozytywnie na zwierzęta domowe jak również hodowlane, odnosi swoje działanie do medycyny chińskiej. To jest nowe podejście do walki z elektrosmogiem. Nie musisz malować ścian specjalną farba, obklejać okien folią, kupować neutralizujących mat do spania.
   Oferowana szwajcarska technologia znajduje potwierdzenie w badaniach przeprowadzonych przez renomowane instytuty oraz światowej sławy specjalistów i naukowców.

   Wytworzenie sferycznej ochrony nad chronioną powierzchnią o średnicy minimum 25 metrów pozwoli zabezpieczyć dom jednorodzinny, mieszkanie, biuro.
   Czy wiesz że zgodnie z zarządzeniem Unii Europejskiej oraz Prawa Pracy pracodawca ma obowiązek zabezpieczyć pracownika przez szkodliwych działaniem fal elektromagnetycznych.
   Zabezpiecz się sam, nie czekaj - mamy w ofercie ochronę osobistą, noś zawsze ze sobą poza swoim domem. Ochrona wytwarza rodzaj bąbla o średnicy 2 metrów.
   Niesamowite!


   Wyeliminuj elektrosmog ze swojej przestrzeni.

   Zapraszam do kontaktu. Wyślemy informacje handlowe
   Cena zawiera podatek VAT.

   OFFICIUM NIERUCHOMOŚCI - HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO NIERUCHOMOŚCI
   Zapraszam na konsultacje oraz prezentacje.


   Numer oferty w biurze OFN-MS-13426
   Niniejsza oferta, nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
   OFFICIUM-NIERUCHOMOŚCI - Holistyczne podejście do nieruchomości
   Dorota Kamecka tel. 502 504 710
   Jako Pośrednik i Rzeczoznawca dbam o należytą staranność w uzyskaniu przez klienta korzyści materialnych, emocjonalnych oraz wartości dodanej tj. dodatkowej wiedzy z obszaru rynku nieruchomości. Poszukuję nowych rozwiązań technologicznych dedykowanych dla nieruchomości, które promują holistyczne podejście do zdrowia jako nadrzędnej wartości w życiu. Stosuję system jakości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Kartę Praw Klienta.
   Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie, publikowanie, publiczne rozpowszechnianie czy powielanie wszelkich materiałów - w tym zdjęć, grafik, tekstów bez pisemnej zgody Officium Nieruchomości jest zabronione.
   Officium Nieruchomości jest na Facebooku.
   POLUB NAS! https://www.facebook.com/pages/Officium-Nieruchomosci   Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Dorota Kamecka (licencja nr: 10411)


   Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
   Numer ogłoszenia: 0046264-S-OFN_MS_13426
   • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
   OFFICIUM NIERUCHOMOŚCI
   Dorota Kamecka
   502... Pokaż numer
   Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.