299 000 PLN

KAMIENICA Z MIESZKANIEM I LOKALEM, JASTROWIE

Jastrowie

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:299 000 PLN1 705 PLN / m2
 • Powierzchnia:175,40 m2

Dodatkowe:

   Opis:

   KAMIENICA Z MIESZKANIEM BEZCZYNSZOWYM I LOKALEM UŻYTKOWYM NA SPRZEDAŻ W JASTROWIU

   Przedmiotem oferty jest kamienica w ścisłym centrum Jastrowia.

   W budynku znajduje się lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 81,5m2 (parter), dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 93,9m2 (piętro wraz poddaszem) oraz piwnica o powierzchni ok. 80m2.

   Mieszkanie składa się z 3 pokoi o powierzchniach odpowiednio 20,84m2, 9,76m2 i 15,8m2 (poddasze), kuchni o powierzchni 12,04m2, łazienki wraz z WC o powierzchni 5,9m2, garderoby 2,66m2, przedpokoju i dodatkowego pomieszczenia gospodarczego na klatce schodowej. Aktualnie, przejście do pokoju na poddaszu zostało zaślepione.

   W SALONIE KOMINEK!!!


   Lokal użytkowy składa się z 2 sal o powierzchniach 48,08m2 i 27,58m2, WC o powierzchni 2,55m2, zaplecza kuchennego o powierzchni 3,29m2. Wejście bezpośrednio z ulicy. Istniej możliwość przebicia dodatkowego wejścia od strony szczytu budynku lub podwórza za budynkiem.

   ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAADOPTOWANIA LOKALU UŻYTKOWEGO NA MIESZKANIE 2 POKOJOWE

   Piwnica pod całym budynkiem. Wejście z klatki schodowej, lokalu użytkowego oraz podwórka za budynkiem. W piwnicy piec centralnego ogrzewania (dla całego budynku) na eko-groszek.

   Budynek wyposażony w przyłącze elektryczne, wodne i kanalizacyjne. Na budynku przyłącze gazu ziemnego - brak rozprowadzenia po budynku.

   ŚWIETNA LOKALIZACJA - NA SKRAJU PRZECZNICY ODCHODZĄCEJ OD GŁÓWNEJ ULICY MIASTA - LOKAL UŻYTKOWY DOBRZE WIDOCZNY DLA POTENCJALNYCH KLIENTÓW, ZAŚ DZIĘKI PROSTOPADŁEMU POŁOŻENIU WZGLĘDEM NAJWAŻNIEJSZEJ ARTERII, MIESZKANIE NIE JEST WYSTAWIONE BEZPOŚREDNIO NA HAŁAS POWODOWANY PRZEZ RUCH POJAZDÓW I PIESZYCH !!!


   ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ


   WSZYSTKIE ZDJĘCIA ORAZ WIRTUALNA PREZENTACJA (IKONA KAMERY NAD ZDJĘCIAMI) DOSTĘPNE NA OFICJALNEJ STRONIE BIURA NIERUCHOMOŚCI


   Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Krzysztof Furman (licencja nr: 354)


   Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
   Numer ogłoszenia: 0043165-S-FZL_BS_188837
   • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
   Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
   Nieruchomości Furman
   Marcin Kelich
   509... Pokaż numer