2 350 000 PLN

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż, 350 m2, Warszawa

Warszawa, Okęcie

Ostatnia aktualizacja:

04 wrz 2019Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:2 350 000 PLN6 714 PLN / m2
 • Powierzchnia:350 m2
 • Piętro:parter(budynek parterowy)

Dodatkowe:

   Opis:

   Przedmiotem sprzedaży lub wynajmu jest kameralny, zadbany obiekt komercyjny, wolnostojąca nieruchomość składająca się z dwóch budynków, usługowych,  o pow. łącznej ok. 350 m2 i działki o pow. ok. 1100 m2, z dostępem do głównych węzłów komunikacyjnych i pełną infrastrukturą Alei Krakowskiej.

   DLA KOGO : W obecnym układzie znakomite miejsce na Obiekt idealny na siedzibę firmy, własny warsztat usługowo produkcyjny z halą, np. samochodowy, naprawa-komis, sklep firmowy, dystrybucja, biznes internetowy czy inne które wymagają zurbanizowanego terenie z dużym natężeniem ruchu kołowego.

   OPIS SZCZEGÓŁOWY:
   - Budynek usługowy o charakterze warsztatu mechanicznego ok. 250 m2/ może być wynajęty  lub sprzedany wraz z całym osprzętem/.
   Powierzchnia magazynowa ok. 250 m2, z czego wysokiego składowania ok. 200 m2 o wysokość ok. 6m, światło naturalne górne, ogrzewanie gazowe, nadmuchowe, hala wybudowana 7 lat temu w konstrukcji szkieletowej/ ściany z płyty warstwowej 150, sufit 200, podłoga bezpyłowa 20 cm beton/, w hali jest małe zaplecze socjalne.
   - Budynek murowany, biurowo-mieszkalny z zapleczem socjalnym, ok. 110 m2, parterowy z użytkowym poddaszem/ na poddaszu możliwość noclegu/, z dołączoną bokiem z halą warsztatowo magazynową i zapleczem magazynowym.
   W budynku aktualnie jest biuro, podłączona klimatyzacja, nadaje się również po małych adaptacjach na sklep. Budynek ogrzewany piecem gazowym, wszystkie media miejskie, kanalizacja własna z możliwością podłączenia się do miejskiej;
   - Działka - olbrzymim potencjałem jest sama działka, prostokątna, ogrodzona w całości, z dogodną,szeroką bramą wjazdową dla dużych samochodów, teren w całości utwardzony, dzięki posadowieniu zabudowań w tylnej części nieruchomości, powstał idealny plac manewrowy i parkingowy z frontowej części nieruchomości, z wjazdem dla dużych samochodów, czy parku maszyn własnych.

   LOKALIZACJA:
   Warszawa Włochy. Nieruchomość ulokowana nieopodal Al. Krakowskiej, blisko do lotniska, Centrum Handlowego, obwodnicy węzeł Opacz, również w  sąsiedztwie różnych firm, magazynów, salonów i stacji benzynowej.

   Serdecznie zapraszamy do prezentacji, Lic. 2441 Krupa nieruchomości Oddział Wawer.


   Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

   Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
   Numer ogłoszenia: 0038276-S-202020738
   • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
   KRUPA NIERUCHOMOŚCI Agnieszka Krupa-Szymczak
   Irmina Nowacka
   602... Pokaż numer