1 700 000 PLN

Biuro na sprzedaż, 133 m2, Warszawa

Warszawa, Sielce, Belwederska

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 700 000 PLN12 782 PLN / m2
 • Powierzchnia:133 m2
 • Piętro:5(7 pięter w budynku)

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:biuro
 • Rok:1998

  Opis:

  Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalno- biurowy, nieruchomość hipoteczna. Gotowy!
  Budynek o nowoczesnej architekturze z końca lat 90tych, utrzymany w wysokim standardzie.
  Piętro 5/6 z windą. Z okien efektowna panorama miasta. Ustawienie okien od strony zachodniej z ukierunkowaniem drugiego skrzydła apartamentu na Płn zachód.
  Lokalizacja gwarantuje komfortowe miejsce ok. Belwederskiej, Gagarina.

  WIELKOŚĆ POMIESZCZEŃ I OPIS BIURA:
  - pokoje :31 m., 21 m., 17 m., 10 m., dwa przedpokoje 16 m., i 15 m., widna kuchnia 7 m., pom. magazynek 4 m., łazienka 4,5 m., ubikacja 3 m., pralnia 3 m., pom. gospodarcze lub szatnia 1m.
  Wejście drzwiami antywłamaniowymi, w środku dwa wewnętrzne korytarze dzielące zgrabnie na część tzw. dzienna - dostępna dla wszystkich i nocna- dostępną dla osób upoważnionych. Wewnętrzne ściany są ściankami działowymi z możliwością zmiany układu pomieszczeń.
  Toalety , dla Pań i Panów wykończone w terakocie i glazurze.
  Kuchnia z zapleczem gospodarczym i magazynkiem, urządzona jasnymi meblami, również wykończona terakotą i glazurą.
  Na podłodze jest wyłożona klepka starannie zabezpieczoną w całości dywanem wall to wall carpet. Wysokość ok. 2,65 m z obniżonymi miejscami sufitami na doświetlenie punktowe reflektorami. Okna i całe oprzyrządowanie wysokiej klasy. Okno balkonowe z kratką. Pełne okablowanie sieci wewnętrznej, komputerowej i telefonicznej. Budynek z pełną ochroną i całodobowym portierem. Ogrzewanie gazowe z własnej kotłowni.Czynsz z zaliczkami na media ok. 1200 PLN.
  Miejsce garażowe w cenie oferty, wjazd na pilota pod budynkiem , zjazd windą do garażu, dla osób poszukujących więcej miejsc postojowych istnieje możliwości w sąsiedztwie zaparkowania lub wynajęcia dodatkowych miejsc parkingowych - garażowych.

  POLECAMY: do prowadzenia działalności usługowo biurowej, konferencyjnej, szkoleniowej, doskonałe również jako pracownia architektoniczna, plastyczna, przestronny apartament. Można przy niewielkim nakładzie środków przywrócić mu postać apartamentu mieszkalnego, z ew. zachowaniem części przeznaczonej np. na swoją działalność lub w całości nadać mu charakter mieszkania.

  Zapraszamy!Cena do negocjacji!

  Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

  Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
  Numer ogłoszenia: 0038276-S-202013052
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
  KRUPA NIERUCHOMOŚCI Agnieszka Krupa-Szymczak
  Irmina Nowacka
  602... Pokaż numer