1 500 000 PLN

Dom na sprzedaż, 1530 m2, Busko-Zdrój

Busko-Zdrój

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 500 000 PLN980 PLN / m2
 • Powierzchnia:1 530 m2
 • Pow. działki:24 000 m2

Dodatkowe:

   Opis:

   Działka, na której znajduje się nieruchomość, o powierzchni 24 arów, posiada pełne uzbrojenie (woda, gaz, prąd, kanalizacja). Lokalizacja działki przy drodze asfaltowej na trasie Nowy Korczyn- Busko Zdrój. Przewidziane miejsca parkingowe koło obiektu. Ponadto w odległości 300m od budynku znajduje się parking strzeżony. Powierzchnia użytkowa budynku- 1530 m2. Przeznaczenie: hotel, pensjonat, SPA, dom weselny, ośrodek zdrowia centrum rehabilitacyjne, sanatorium, dom spokojnej starości, jako samo stojąca posiadłość do użytku prywatnego.
   Budynek o powierzchni 1530 m2 jest w stanie surowym otwartym (zamontowane okna dachowe, rynny przeciwdeszczowe). Zbudowany jest na stopach żelbetonowych, dzięki czemu nie ma ścian nośnych, co pozwala na dowolną konfigurację ścianek działowych. W projekcie są uwzględnione pokoje 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój posiada balkon. Nieruchomość jest w kształcie litery ,,L.
   Na parterze budynku przewidziana jest restauracja wraz z zapleczem kuchennym oraz kotłownią. Na terenie obiektu znajduje się również osobny apartament dla zarządcy budynku z oddzielnym wejściem i garażem.

   Budynek znajduje się w Busku Zdroju- uzdrowiskowej miejscowości znanej ze swych walorów leczniczych od wieków (kąpiele siarkowe, wody lecznicze). Miejscowość położona w województwie świętokrzyskim- czystym, nieskażonym przemysłowo regionie Polski.

   Busko Zdrój położone jest od najbliższych lotnisk w odległości: Kraków- Balice- 100km; Katowice Pyrzowice- 155km; Warszawa-Okęcie- 232km;

   Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

   Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
   Numer ogłoszenia: 0038276-S-202008859
   • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
   Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
   KRUPA NIERUCHOMOŚCI Agnieszka Krupa-Szymczak
   KRUPA NIERUCHOMOŚCI
   795... Pokaż numer