409 000 PLN

Zwierzewo- dom z halą z dobrym połączeniem z S16

Ostróda

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:409 000 PLN752 PLN / m2
 • Powierzchnia:544 m2

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:magazyn, hala
 • Rok:1939

  Opis:

  Nowa niższa o 40 000 zł cena. Obniżona tymczasowo ze względu na chęć nabycia innej nieruchomości.

  Oferuje dom z halą produkcyjno-warsztatową położony na uboczu wsi Zwierzewo. Posiadłość jest znakomicie skomunikowana z najbliższym miastem Ostróda (5 km), oraz drogą S16 (tylko 1,6 km). W skład nieruchomości wchodzi:

  1. Nowo nadbudowany, murowany, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej mieszkalnej około 135 m2 (cztery pokoje, dwie łazienki, kuchnia, przedpokój, wiatrołap, pralnia) oraz powierzchni dodatkowej około 50 m2 (kotłownia i pomieszczenie gospodarcze).
  2. Do domu przylega budynek hali produkcyjno-warsztatowej składającej się z hali głównej o pow. około 180 m2 oraz pomieszczenia warsztatowo-socjalnego o pow. 40 m2.
  3. Przedwojennego domu parterowego z poddaszem o pow. zabudowy 139m2. Dom kwalifikuje się do generalnego remontu, odtworzenia lub rozbiórki.
  4. Pięknie zagospodarowanej działki o pow. 3483m2 ogrodzonej z bramą wjazdową . Do spędzania czasu na świeżym powietrzu zachęcać będzie posadowiona w ogrodzie wiata rekreacyjna.

  Media: dom ogrzewany centralnie nowoczesnym piecem ze sterownikiem i podajnikiem miału (można palić też drzewem i węglem), dom przyłączony do wody i kanalizacji gminnej, na każdy dom oddzielne przyłącze i licznik prądu z siłą.

  Zwierzewo to idealne miejsce do zamieszkania i prowadzenia biznesu- łączy cechy miejscowości mieszkalnej (do Ostródy tylko 5 km) i turystycznej (sąsiedztwo pięknego Jeziora Szeląg Wielki, 3 km do Starych Jabłonek). Wioska jest dobrze skomunikowana (do trasy E7 - 7 km, do Olsztyna 36 km). Dla mieszkańców do dyspozycji 3 ogólnodostępne dojścia do jeziora (raj dla amatorów wędkarstwa i sportów wodnych). W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, sklepy ogólnospożywcze oraz prężnie funkcjonująca drużyna piłkarska "Kormoran Zwierzewo".

  Dzięki dużej powierzchni obiektu, znakomitego skomunikowania z krajem (za pośrednictwem dróg krajowych nr 7, 15 i 16) oraz atrakcyjnemu położeniu w pobliżu turystycznego jez. Szeląg Wlk. ten obiekt może posłużyć np. warsztat samochodowy, stolarnia, magazyn, mała produkcja.

  Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki budowlanej o pow. 1281m2.

  Cena po obniżce nie podlega już negocjacji. 0% Prowizji. Zapraszam na prezentację: Amadeusz Witt tel: 733 890 820.


  Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
  Numer ogłoszenia: 0037994-S-WITT_HS_183
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
  WITT nieruchomości
  Amadeusz Witt
  733... Pokaż numer