12 000 000 PLN

Obiekt na sprzedaż, 4500 m2, Pruszków

Pruszków, Żbików, Poznańska

Ostatnia aktualizacja:

24 maj 2020Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:12 000 000 PLN2 667 PLN / m2
 • Powierzchnia:4 500 m2
 • Piętro:(2 piętra w budynku)

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:obiekt
 • Rok:2010

  Opis:

  ***OKAZYJNA CENA*** MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU Z WPŁATĄ POŁOWY CENY, RESZTA W KORZYSTNYCH RATACH ***
  Nowoczesny obiekt sportowo-rekreacyjny oddany do użytkowania w 2010 roku, w stałym użytkowaniu i przynoszący dochody. Doskonały dojazd z Warszawy trasami: A2, S7 i S8.
  Obiekt, to dwie hale po 1450 m2 połączone budynkiem usługowo - biurowo - mieszkalnym. Hale są przykryte dachem o konstrukcji drewnianej (wykonawca: szwedzka firma specjalizująca się w kryciu obiektów wielkopowierzchniowych). W jednej z hal są dwa korty tenisowe z nowoczesną wykładziną z posypką z granulatu gumowego produkcji szwajcarskiej firmy.
  W drugiej z hal jest niezwykle obszerna siłownia, miejsce przystosowane do trenowania sztuk walki i miejsce na treningi indywidualne, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów oraz trzy sauny.
  Łączący hale budynek, to obszerny hol, garaże, sala fitness z lustrami na wszystkich ścianach, pomieszczenia techniczne, recepcja, reatsuracja, kawiarnia, salon fryzjersko - kosmetyczny, a także szatnie z trzynastoma prysznicami.
  Na najwyższej kondygnacji znajduje się przestronny 300 m2 apartament mieszkalny z dwoma tarasami po 100 m2.
  Budynki posiadają niezależne systemy ogrzewania. Hale sportowe są wyposażone w zaawansowany technicznie, bardzo wydajny system ogrzewania podłogowego.
  Istnieje możliwość zagospodarowania niezabudowanej części działki, jak też dokupienia działek sąsiednich ok. 3500 m2 w cenie ok. 180 zł./m2.
  Możliwość zapłaty w transzach: pierwsza transza - min. 7.000 tys. zł. Możliwość rozłożenia kolejnych transz na okres trzech lat.
  Warte zauważenia jest to, że charakter nieruchomości kwalifikuje się do wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego - Rozwój przedsiębiorczości na poziomie dofinansowania nawet do 50%.
  Obiekt cały czas generuje dochód. Zakres usług, to: siłownia, sztuki walki, treningi z profesjonalnym trenerem, fitness, crossfit, tenis, badanie i analiza masy ciała, sauna, solarium, fryzjerstwo i kosmetyka, dietetyka, a także jest możliwość i warunki do poszerzenia tego zakresu, w zależności od oczekiwań Klientów. Jest możliwość przekształcenia jednej z hal w przedszkole (jest już na to wydana stosowna zgoda).
  Przedmiotem sprzedaży jest cała firma łącznie z wyposażeniem hal i apartamentu oraz samochodem w leasingu. Szczegóły i dokumenty, w tym operat szacunkowy do wiadomości podczas rozmów z konkretnie zainteresowanym klientem. Zapłata za sprzęt wartości około 1,5 mln., kwestia do uzgodnienia.
  Można dokupić sąsiadującą działkę o pow. 1000 m2.
  Sprzedaż absolutnie nie jest związana z funkcjonowaniem firmy. Wynika z przyczyn osobistych.  Jeżeli nie udało się znaleźć oferty spełniającej kryteria, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi doradcami.

  Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.
  Numer ogłoszenia: 0037775-S-21_3376_OOS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
  REALS Nieruchomości
  Janusz Wiśniewski
  534... Pokaż numer