654 000 PLN

OD DEWELOPERA, 0%, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa, Bemowo, Batalionów Chłopskich

Ostatnia aktualizacja:

03 gru 2019Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:654 000 PLN7 643 PLN / m2
 • Powierzchnia:85,57 m2
 • Liczba pokoi:3
 • Piętro:1(5 pięter w budynku)

Dodatkowe:

 • Rok:2019
 • Standard wnętrza:DO WYKOŃCZENIA
 • Winda w budynku
 • Balkon
 • Miejsce parkingowe

Opis:

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, bez 2% PCC

Zakończenie budowy - I Q 2020, termin oddania inwestycji : I Q 2020, termin przenoszenia własności : 3/4 Q 2020

LOKAL 1.C.36, balkon 8,40 m, loggia 5,87 m, kuchnia : aneks , ekspozycja okien: zach. / wsch.

Miejsca postojowe w garażu podziemnym : - zwykłe 29.000 zł, - rodzinne 43.500 zł
Garaże i komórki są przypisane do mieszkań. Występują mieszkania jednopokojowe bez przypisanego garażu. W pozostałych przypadkach jest on obowiązkowy.
Komórki lokatorskie w cenach od 3400 PLN do 11400 PLN [ 1400 zł/m2 ]

czynsz 8,5 zł/m2; garaż - 80 zł, komórka - 30 zł

mini plac zabaw, prywatne jeziorko, teren częściowo ogrodzony.

W najbliższej okolicy znajdziemy szkoły, przychodnie, sklepy spożywcze takie jak Biedronka czy LIDL, stacje benzynowe, myjnie samochodowe, przystanki autobusowe. 400 m od inwestycji znajduje się PARK GÓRCZEWSKI z amfiteatrem gdzie latem odbywają się darmowe koncerty, eventy itp. Do 2020 roku oddana będzie do użytku stacja RATUSZ BEMOWO. Terminy pokryją się więc z oddaniem do użytku III etapu My Bemowo.


Budynek:
124 mieszkania
Do 5 pięter (zabudowa kaskadowa)
1 pokojowe od 30m2 do 33m2
2 pokojowe od 35m2 do 51m2
3 pokojowe od 55m2 do 84m2
4 pokojowe od 87m2 do 95m2
Okna PCV
Tylko jedno mieszkanie nie posiada balkonu lub ogródka

Inwestycja zlokalizowana w bliskiej okolicy Parku Górczewska znajdzie swoich miłośników w singlach jak i rodzinach z dziećmi. Osiedle wyposażone będzie bowiem w ławki multimedialne z wifi oraz stacje do ładowania telefonów.

Developer przeznaczył dla mieszkańców aż ¼ terenu osiedla na tereny zielone. Zajdzie się na nich prywatne jeziorko oraz tereny rekreacyjne dla dorosłych i dzieci. Inwestycje wyróżniać będą duże tarasy, balkony a na parterach pokaźne ogródki.

Dla celów zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa osiedle będzie monitorowane, a lokale wyposażone będą w wideofony.

Lokalizacje inwestycji charakteryzuje bliskość sklepów spożywczych, aptek oraz punktów usługowych. W pobliżu znajdują się także place zabaw, szkoły i przedszkola oraz restauracje. W zasięgu reki są galerie handlowe takie jak Wola Park czy Fort Wola.



___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.
Numer ogłoszenia: 0037291-S-95612_78_OMS
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
HOMEPLUS Nieruchomości
Ireneusz Kurzyński
608... Pokaż numer