1 123 000 PLN

OD DEWELOPERA, 0% prowizji, NOWA PRAGA-ul. Stalowa

Warszawa, Praga-Północ, Stalowa

Ostatnia aktualizacja:

11 lis 2019Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 123 000 PLN14 776 PLN / m2
 • Powierzchnia:76 m2
 • Liczba pokoi:4
 • Piętro:6(6 pięter w budynku)

Dodatkowe:

 • Rok:2020
 • Standard wnętrza:DO WYKOŃCZENIA
 • Winda w budynku
 • Balkon
 • Miejsce parkingowe

Opis:

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, bez 2% PCC

LOKAL BA0602, taras 43,50 m, , kuchnia : aneks bez okna Strony świata płn.,zach.,płd.

Rozpoczęcie budowy - IV Q2018 , zakończenie budowy - II Q 2020

Status działki - własność !!! , przewidywany czynsz za metr: 7,00 PLN

Miejsce postojowe
-Miejsce postojowe w garażu podziemnym. tylko do 3 i 4 pokojowych mieszkań: 45 000 PLN

Nowa inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Pradze – w barwnej okolicy wypełnionej kawiarniami, parkami, punktami usługowymi oraz miejską kulturą. Bez wątpienia jednym z głównych jej atutów jest lokalizacja – już niebawem po sąsiedzku zostanie oddana do użytku stacja metra "Szwedzka". Dojazd do centrum zajmuje nie więcej niż kwadrans, a zapewniają go także tramwaje i autobusy zatrzymujące się na okolicznych przystankach.

Dwa 7-kondygnacyjne nowoczesne budynki swoją formą i wykończeniem nawiązują do unikalnej historycznej zabudowy okolicznych praskich kamienic. Całość dopełnia otwarty, obsadzony zielenią dziedziniec, eleganckie lobby oraz zielone dachy, które wzbogacają architekturę o aspekt ekologiczny.

W budynku znajdują się 202 mieszkania o metrażach od 24 do 112 m². Ich funkcjonalne rozkłady pozwolą mieszkańcom na wprowadzenie własnych rozwiązań aranżacyjnych.

Nowa Praga to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, w której oprócz miejsc związanych z kulturą, takich jak kina, teatry czy galerie sztuki, nie brakuje punktów usługowych, które ułatwiają codzienne życie. W okolicy znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedszkola, urzędy pocztowe i banki, a także pływalnie, hale sportowe czy siłownie. Fani aktywnego wypoczynku z pewnością docenią bliskość Parku Praskiego i terenów nadwiślańskich.

Nowoczesna forma budynków, zielone dachy i otwarty zielony dziedziniec, sklepy, kawiarnie, restauracje i usługi w parterach, doskonała komunikacja, szczególnie sąsiedztwo stacji metra – to największe atuty tej inwestycji.

Stalowa została wyznaczona jako jedna z głównych ulic Nowej Pragi już w latach 1865–1867, chociaż nie miała wtedy jeszcze nazwy, ani nawet nie znajdowała się w obrębie Warszawy. Do Warszawy ulica została przyłączona w 1880 roku. Nazwę natomiast uzyskała dopiero w 1891 roku, po tym, gdy w latach 1878–1879 wybudowano tam Warszawską Fabrykę Stali.
Początkowo na Stalowej mieszkali zatrudnieni w stalowni robotnicy, którzy w dużej części pochodzili z Rosji. Budowano dla nich drewniane, parterowe albo jednopiętrowe, budynki. Wraz ze zniknięciem stalowni zamienionej na warsztaty artyleryjskie zaczęli wprowadzać się tu nowi mieszkańcy, dla których powstawały murowane kamienice sięgające czterech pięter.
Około 1910 r. na ulicy pojawiły się tramwaje i brukowane chodniki. A wraz z nimi sklepy, restauracje czy cukiernie. Dzięki temu Stalowa stała się jedną z najbardziej reprezentacyjnych ulic Nowej Pragi.___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.
Numer ogłoszenia: 0037291-S-94784_78_OMS
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
HOMEPLUS Nieruchomości
Ireneusz Kurzyński
608... Pokaż numer