1 482 000 PLN

OD DEWELOPERA, 0%, 4 balkony, ul. Konopacka

Warszawa, Praga-Północ, Konopacka

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 482 000 PLN12 432 PLN / m2
 • Powierzchnia:119,21 m2
 • Liczba pokoi:5
 • Piętro:5(5 pięter w budynku)

Dodatkowe:

 • Rok:2020
 • Standard wnętrza:DO WYKOŃCZENIA
 • Winda w budynku
 • Balkon
 • Komórka lokatorska
 • Miejsce parkingowe

Opis:

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, bez 2% PCC - termin realizacji - I Q 2020

LOKAL 5.2, 3 tarasy ( ! ) 2 x 7,13 m, 1x 4,60 m, balkon : 3,12 m, kuchnia : aneks, trzy łazienki,
ekspozycja okien : płn.-wsch. / płd.-wsch / płd.-zach.

Miejsce postojowe : - 37 000 PLN, - 49 000 PLN ( rodzinne ) - UWAGA tylko 19 szt. !!!

Komórka lokatorska - w zależności od wielkości 15.000 PLN i 23.000 PLN - UWAGA tylko 7 szt !!

• Grunt we własności
• Kameralny projekt – tylko 86 mieszkań w 5 piętrowym budynku
• Całodobowa recepcja z ochroną
• Okna PCV – od zewnątrz kolor grafitowo-szary od wewnątrz biały
• Wszystkie mieszkania mają balkony lub tarasy
• Wysokość pomieszczeń 2.80m

Kameralny 4-piętrowy, nowoczesny budynek z garażem podziemnym, położony w historycznej części Warszawy. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o młodych, aktywnych ludziach, którzy szukają kompaktowego mieszkania w unikalnej i bardzo dobrze skomunikowanej część Warszawy.

W ramach inwestycji powstaje 86 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 32 do 119 m². Zdecydowana większość to kompaktowe mieszkania 2-pokojowe. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji balkony, kameralne ogródki lub przestronne tarasy. Wygodę, bezpieczeństwo oraz wysoki komfort życia zapewnią cichobieżne windy, garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz całodobowa recepcja z kontrolą dostępu.

Inwestycja z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Struktura lokali:

1-pokojowe o powierzchniach od 35 do 38 m2
2-pokojowe o powierzchniach od 33 do 42 m2
3-pokojowe o powierzchniach od 73 do 79 m2
4-pokojowe o powierzchniach od 68 do 119 m2

Atuty inwestycji:
• Doskonała komunikacja – 800 m stacja metra Dw. Wileński
• Idealnie rozwinięta infrastruktura handlowo – usługowa, w sąsiedztwie duże sklepy jak i kameralne restauracje
• Zielone otoczenie – w pobliżu park praski i nadwiślańskie tereny rekreacyjne

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.
Komunikacja
Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra. W odległości 100 metrów od naszej inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: KONOPACKA 01.
Edukacja
W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się 56 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół w odległości 200 m, Przedszkole Dzielnicowe Nr 8 w odległości 200 m, Filia Szkoły Podstawowej nr. 258 w odległości 200 m.

Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z doskonale rozwiniętej i rozubudowanej komunikacji miejskiej – metra (tylko 600 m od stacji Szwedzka) licznych linii tramwajowych i autobusowych. Niedaleko – 800 m – znajduje się też dworzec kolejowy – Dworzec Wileński, który jest jednym z głównych punktów przesiadkowych Warszawy. Tam też znajduje się galeria handlowa, liczne punkty usługowe, z wyszczególnieniem bogatej oferty lokali gastronomicznych.

Ulica Konopacka – ulica położona na Nowej Pradze w dzielnicy Praga Północ, która biegnie od ul. Wileńskiej do ul. 11 Listopada.
Ulica powstała na terenach dawnego folwarku Targówek, zakupionych, a następnie rozparcelowanych około 1861 roku przez Ksawerego Konopackiego, od którego nazwiska wzięła się nazwa ulicy (nadana w 1891 roku). Ulica stanowiła od początku południową granicę dóbr należących do Konopackiego, gdyż dalej znajdowały się już grunta miejskie. W 1880 roku ulica znalazła się w granicach Warszawy. Na początku XX wieku ranga ulicy tak wzrosła, że zaczęto ją nazywać Marszałkowską Nowej Pragi – tutaj w 1904 roku, pod nr 4, powstała pierwsza szkoła miejska dla chłopców, a od 1915 roku znajdowała się w tym samym budynku szkoła żeńska Heleny Rzeszotarskiej. Od 1894 roku ulicą kursowały również tramwaje.

Jeszcze przed I wojną światową ulica została zabudowana kamienicami oraz drewnianymi domami, na których tyłach często powstawały już murowane oficyny (tak było np. pod nr 12). Rozwój zabudowy przyniósł okres międzywojenny, kiedy to powstał szereg nowoczesnych kamienic mieszkalnych, choć gdzieniegdzie na ich tyłach nadal działały zakłady przemysłowe. W 1939 roku ulica rozpoczynała bieg od skrzyżowania z Wileńską, po czym biegła na północny-zachód przecinając Małą, Stalową i Strzelecką, by zakończyć się na skrzyżowaniu z ul. 11 Listopada. W planach było przedłużenie ulicy przez tory kolejowe aż do ul. Białostockiej i dalej, przez teren Rektyfikacji Warszawskiej, aż do zbiegu Ząbkowskiej z Markowską.

Zabudowa nie uległa zniszczeniom podczas II wojny światowej, jednak już po wojnie okolica została zaniedbana, przez co wiele kamienic uległo dewastacji. W 1950 roku zlikwidowano linię tramwajową na Konopackiej (w zamian powstała nowa na ul. 11 Listopada), natomiast na początku lat 60. XX wieku przebito przedłużenie ulicy na południe, do al. Świerczewskiego, nazwane ul. Kosmowskiej (dziś Rzeszotarskiej). Współcześnie jednak okolica ponownie się odradza, a wzdłuż ulicy powstają nowe budynki uzupełniające luki w zabudowie.
Ulica rozpoczyna swój bieg od skrzyżowania z Wileńską i Rzeszotarskiej, po czym kieruje się na północny-zachód krzyżując się po kolei z ulicami Małą i Stalową, by zakończyć się na skrzyżowaniu ze Strzelecką i 11 Listopada.

Przy ulicy Konopackiej zachował się do dzisiaj szereg przedwojennych kamienic oraz zabudowań fabrycznych:

ul. Konopacka 3/5 – Filia urzędu pocztowego nr 4
ul. Konopacka 4 – Kamienica przedwojenna (tu mieściła się szkoła H. Rzeszotarskiej)
ul. Konopacka 6 – Kamienica przedwojenna (najstarsza kamienica na ul. Konopackiej)
ul. Konopacka 7 – Oficyna przedwojenna (w podwórku)
ul. Konopacka 8 – Kamienica przedwojenna
ul. Konopacka 12 – Kamienica przedwojenna
ul. Konopacka 15 – Kamienica przedwojenna
ul. Konopacka 17 – Kamienica oraz Fabryka Wyrobów Żelaznych, Konstrukcji i Ornamentów H. Zieleziński
ul. Konopacka 19 – Zabudowa Zakładów Mechanicznych Budowy Dźwigów Unruh i Lebig
ul. Konopacka 21 – Kamienica przedwojenna___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.
Numer ogłoszenia: 0037291-S-94476_78_OMS
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
HOMEPLUS Nieruchomości
Ireneusz Kurzyński
608... Pokaż numer