343 000 PLN

Mieszkanie na sprzedaż, 58 m2, Łomianki

Łomianki, Równoległa

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:343 000 PLN5 914 PLN / m2
 • Powierzchnia:58 m2
 • Liczba pokoi:2
 • Piętro:3(3 piętra w budynku)

Dodatkowe:

 • Rok:2000

  Opis:

  Mieszkanie 58 m2,( po podłodze ok. 70m2) 2 pokoje, kuchnia, łazienka i atelier. Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe.
  Pokój dzienny 43 m2 podłoga, 32,1 m2 (KEE). Sypialnia 11 m2 podłoga, 7,3 m2 (KEE).
  Kuchnia 8,3 m2 podłoga, 6,6 m2 (KEE). Łazienka 4,8 m2. Przedpokój integralny z pokojem dziennym.
  Podłoga – parkiet dębowy. Kuchnia, łazienka – glazura terakota.
  3 piętro w 3 piętrowym domu, bez windy, poddasze.
  W cenie mieszkania miejsce postojowe na terenie osiedla oraz piwnica 14m2.

  Boisko sportowe. Plac zabaw. Osiedle strzeżone. Bliskie sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej.
  Stan techniczny bardzo dobry.  ___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  - Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
  - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
  - Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  ---------------------
  UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.
  Numer ogłoszenia: 0037291-S-93927_78_OMS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
  HOMEPLUS Nieruchomości
  Julita Banaszek
  600... Pokaż numer