895 000 PLN

Dom na sprzedaż, 170 m2, Łomianki Dolne

Łomianki Dolne (powiat warszawski zachodni, gmina Łomianki)

Ostatnia aktualizacja:

19 sty 2021Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:895 000 PLN5 265 PLN / m2
 • Powierzchnia:170 m2
 • Pow. działki:483 m2

Dodatkowe:

 • Rok:2013
 • Typ zabudowy:bliźniacza

  Opis:

  Wykończony dom w dobrym standardzie.

  Bardzo funkcjonalny projekt domu. Duża kuchnia, jadalnia i salon z kominkiem. Nowoczesna bryła domu z płaskim dachem. Wysokie

  pomieszczenia.

  W domu został zamontowany odkurzacz centralny oraz klimatyzacja.

  Dom jest bardzo dobrze doświetlony dużą ilością okien.

  Ogród południowo-zachodni.

  Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w miłej i spokojnej okolicy Łomianek.

  W pobliżu sklep spożywczy, stadnina koni, szkoła, basen, bazarek, komunikacja miejska , las , jeziora Dziekanowskie i Kiełpińskie.

  Budynek dwukondygnacyjny z tarasem, ogrodem oraz miejscem postojowym i garażem na jedno auto.

  Parter (salon, jadalnia, kuchnia, w.c., kotłownia z pralnią ,hol, taras z zejściem do ogrodu) i garaż

  Piętro (cztery pokoje, dwie łazienki, hol, garderoba, taras). Jedna sypialnia jest z własną łazienką i garderobą.
  ___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  - Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
  - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
  - Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  ---------------------
  UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.
  Numer ogłoszenia: 0037291-S-23550_78_ODS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  HOMEPLUS Nieruchomości
  Julita Banaszek
  600... Pokaż numer