515 000 PLN

OFERTA DEWELOPERSKA, segmenty Kobyłka, 0% prow.

Kobyłka

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:515 000 PLN3 902 PLN / m2
 • Powierzchnia:132 m2
 • Pow. działki:170 m2
 • Pokoje:4

Dodatkowe:

 • Rok:2019
 • Typ zabudowy:szeregowa
 • Liczba pięter:2

  Opis:

  KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji

  SEGMENT I ( skrajny ) - ETAP 2

  Inwestycja dwuetapowa

  Etap 1
  Składa się z ośmiu nowoczesnych budynków w zabudowie szeregowej o niebanalnej, zgrabnej architekturze. Projekt osiedla wyróżnia szczególnie kolorystyka budynków – ciepła i miła ma oddać pozytywny klimat osiedla. Każdy z ośmiu budynków będzie posiadał dwie kondygnacje oraz wysokie,przestronne poddasze . Budynki zostały zaprojektowane z garażami i miejscami postojowymi. Wyjątek stanowią dwa budynki ,oznaczone jako „G” i „H”, w których pominięto garaże a zaprojektowano dwa miejsca postojowe na terenie osiedla.

  Osiedle w ścisłym centrum Kobyłki. Szkoła, przedszkole, kościół, sklepy w odległości do 200metrów. Stacja PKP- 1100m, przystanek autobusowy-200metrów. Prestiżowa lokalizacja. Osiedle ośmiu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej tworzy kameralny i luksusowy kompleks domów dla najbardziej wymagających klientów. Bliskość i łatwy dojazd do Warszawy oraz do terenów rekreacyjnych, przystanków komunikacji miejskiej, przedszkoli, szkół oraz sklepów czynią inwestycję niezwykle atrakcyjną.

  Dostępne są budynki o powierzchni użytkowej od 87,36m2 do 105,32 m2 +PODDASZE. W każdym budynku zaprojektowane wysokie i doświetlone poddasze. Do poszczególnych budynków zostaną wydzielone geodezyjnie odrębne działki z ogródkami , powyżej przewidziano balkony. Zaprojektowano wjazd na osiedle z głównej ulicy poprzez bramę wjazdową otwieraną automatycznie poprzez siłowniki . Całe osiedle będzie ogrodzone, oświetlone i wzbogacone zielenią.

  Planowany termin zakończenia budowy ( 1 etap ) – III kwartał 2019 roku
  -----------

  Etap 2

  Składa się z dziewięciu nowoczesnych budynków w zabudowie szeregowej o niebanalnej, zgrabnej architekturze. Projekt osiedla wyróżnia szczególnie kolorystyka budynków – ciepła i miła ma oddać pozytywny klimat osiedla. Każdy z dziewięciu budynków będzie posiadał dwie kondygnacje oraz wysokie,przestronne poddasze . Budynki zostały zaprojektowane z garażami i miejscami postojowymi.

  Osiedle w ścisłym centrum Kobyłki. Szkoła, przedszkole, kościół, sklepy w odległości do 200metrów. Stacja PKP- 1100m, przystanek autobusowy-200metrów. Prestiżowa lokalizacja. Osiedle dziewięciu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej tworzy kameralny i luksusowy kompleks domów dla najbardziej wymagających klientów. Bliskość i łatwy dojazd do Warszawy oraz do terenów rekreacyjnych, przystanków komunikacji miejskiej, przedszkoli, szkół oraz sklepów czynią inwestycję niezwykle atrakcyjną.

  Dostępne są budynki o powierzchni użytkowej od 101 m2 do 103 m2 +poddasze 30m2( razem po podłodze 150 m2) W każdym budynku zaprojektowane wysokie i doświetlone poddasze, które będzie posiadało tynki, wylewki, instalacje i schody. Do poszczególnych budynków zostaną wydzielone geodezyjnie odrębne działki z ogródkami , powyżej przewidziano balkony. Zaprojektowano wjazd na osiedle z głównej ulicy poprzez bramę wjazdową otwieraną automatycznie poprzez siłowniki . Całe osiedle będzie ogrodzone, oświetlone i wzbogacone zielenią.

  Planowany termin zakończenia budowy ( 2 etap ) – IV kwartał 2019 roku

  Opis techniczny i standard wykończenia
  Infrastruktura towarzysząca :

  kanalizacja miejska
  woda miejska
  przyłącza gazu, prądu,wody,kanalizacji / indywidualne liczniki
  budynki ogrodzone. teren zamknięty brama wjazdowa sterowana pilotem
  Budynki wykonane w technologii tradycyjnej :

  cegła ceramiczna 25mm i 11,5mm + H+H 12 cm
  strop – płyta żelbetowa zbrojona
  ocieplenie – styropian o grubości 15 cm/ wełna
  elewacja zewnętrzna – tynk silikonowo/silikatowy
  dach pokryty blachą
  balustrady balkonowe stalowe
  stolarka okienna grafitowa /biała PCV -okna 3-szybowe
  stolarka drzwiowa grafitowa o podwyższonej odporności na włamania + dodatkowe ocieplenie.
  tynki wewnętrzne gipsowe wykonane techniką maszynową malowane na biało
  wylewka betonowa przygotowana pod ułożenie podłogi.
  tarasy grafitowe w terakocie
  montaż pieca gazowego c.o i c.w.u. wraz z grzejnikami
  montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych
  Wewnętrzne instalacje
  instalacja elektryczna
  instalacja wodno-kanalizacyjna
  instalacja centralnego ogrzewania
  instalacja gazowa
  instalacja TV
  instalacja alarmowa
  instalacja domofon  ___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  - Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
  - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
  - Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  ---------------------
  UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.
  Numer ogłoszenia: 0037291-S-22841_78_ODS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
  HOMEPLUS Nieruchomości
  Julita Banaszek
  600... Pokaż numer