750 000 PLN

Dom na sprzedaż, 180 m2, Łomianki Dolne

Łomianki Dolne (powiat warszawski zachodni, gmina Łomianki)

Ostatnia aktualizacja:

16 kwi 2019Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:750 000 PLN4 167 PLN / m2
 • Powierzchnia:180 m2
 • Pow. działki:630 m2
 • Pokoje:5

Dodatkowe:

 • Rok:2019
 • Typ zabudowy:wolnostojąca

  Opis:

  Na sprzedaż nowe domy jednorodzinne wolnostojące z garażami na 1 auto .
  Inwestycja realizowana jest w ramach II etapu Domy zlokalizowane są na tym samym osiedlu z wspólnym wjazdem główną bramą osiedlową . Każdy dom ogrodzony z działką około 630 lub 720 m2 , domy posiadają garaż na 1 auto oraz miejsce do parkowania obok domu oraz 1 auto przed garażem .
  Parter składa się z Salonu połączonego z Jadalnią , Kuchni , Wc , Kotłowni i Garażu , Piętro składa się z 2 sypialni , 1 wspólnej Łazienki , 1 sypialni z własną łazienką oraz garderobą , Poddasze do dowolnej aranżacji . Dojazd do osiedla drogą asfaltową , Media Gaz + Prąd + Wodociąg , Kanalizacja planowana w najbliższych latach .
  Stan deweloperski + ( w cenie piec C.O + ogrzewanie podłogowe w całym domu )  ___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  - Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
  - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
  - Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  ---------------------
  UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.
  Numer ogłoszenia: 0037291-S-22591_78_ODS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  HOMEPLUS Nieruchomości
  Julita Banaszek
  600... Pokaż numer