1 183 567 PLN

OD DEWELOPERA, 0%, BEMOWO - PEŁCZYŃSKIEGO

Warszawa, Bemowo

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 183 567 PLN9 225 PLN / m2
 • Powierzchnia:128,30 m2
 • Piętro:parter(6 pięter w budynku)

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy
 • Rok:2019

  Opis:

  KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, bez 2% PCC

  etap 1 - LOKAL UŻYTKOWY - US-2

  PODANA CENA OFERTOWA JEST CENĄ NETTO !! ( nalezy doliczyć 23% VAT )
  BRUTTO : Cena za 1 m2: 9 225,00 zł Cena lokalu : 1 183 567,50 zł

  Rozpoczęcie budowy: II kwartał 2017 r. - Zakończenie budowy: II kwartał 2019 r.

  Ekspozycja: wsch/zach

  Rodzaje ochrony: Domofon, Drzwi antywłamaniowe, Monitoring, Na terenie zamkniętym, Ochrona
  Woda: Wodociąg miejski
  Rodzaj okien: PCV
  Rodzaj ogrzewania: CO miejskie

  Najważniejsze cechy lokalizacji i inwestycji:

  bezpośrednia okolica 2 linii metra
  Park Górczewska - idealne miejsce do relaksujących spacerów i przejażdżek rowerowych
  Urząd Dzielnicy w odległości kilkuset metrów
  Pawilony z restauracjami
  Centrum Handlowe Tesco w odległości kilkudziesięciu metrów
  Sklep sportowy Decathlon w bezpośredniej okolicy
  Galeria handlowa Wola Park
  Trasa szybkiego ruchu
  Nowoczesna architektura,
  Funkcjonalne rozkłady mieszkań,
  Osiedle przystosowane do całodobowej ochrony i monitoringu,

  Ukształtowana zabudowa dzielnicy zapewnia miejski charakter Osiedla, a rozwijająca się infrastruktura okolicy niesie za sobą liczne udogodnienia dla obecnych i przyszłych mieszkańców. Proste bryły budynków wkomponowane w zagospodarowane otoczenie pozwolą na nowo odkryć charakter warszawskiego Bemowa.

  Projekt w zasięgu ręki dla wszystkich tych, którzy myślą o zakupie mieszkania. Miejsce dla siebie znajdą tu osoby, które uważają, ze nadszedł moment zakupu swojego pierwszego "M". Przyszli i obecni studenci Wojskowej Akademii Technicznej znajdą idealne lokum nieopodal swojej uczelni. Ten projekt idealnie sprawdzi się również jako inwestycja oszczędności, ponieważ położenie Osiedla zapewnia szybki najem wykończonych mieszkań. Rodziny, które poszukują większych powierzchni, także odnajdą tu lokale odpowiadające im potrzebom.

  Budowa Osiedla odbywa się w dwóch etapach. Na parterze zjadą się lokale usługowe, które zapewnią rozwój Osiedla w jego własnej przestrzeni. Między budynkami Osiedla zaprojektowano patio do użytku przyszłych mieszkańców, na którym znajdą się również ogródki przynależne do lokali gastronomicznych, dzięki czemu latem to miejsce będzie tętniło życiem.

  W pierwszym sześciopiętrowym budynku znajdzie się 125 mieszkań. Przestrzeń stwarzająca ogromne możliwości pozwoliła nam zadbać o potrzeby wszystkich Klientów, dlatego w inwestycji znajdą się mieszkania jednopokojowe o powierzchni niespełna 34 m kw., dwupokojowe o powierzchni od 44 do 55 m kw., a także trzypokojowe w metrażu od 48 do 72 m kw. Dla sprostania wymaganiom większych rodzin zaprojektowaliśmy mieszkania cztero- i pięciopokojowe o powierzchni nawet 100 m kw. Wszystkie lokale będą dostępne z balkonami, tarasami lub ogródkami. W każdym z mieszkań znajdą się pokoje dzienne z aneksami kuchennymi, sypialnie i łazienki. W holach wygospodarowaliśmy przestrzeń na zabudowę garderobianą.  ___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  - Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
  - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
  - Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  ---------------------
  UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.
  Numer ogłoszenia: 0037291-S-1804_78_OLS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
  HOMEPLUS Nieruchomości
  Julita Banaszek
  600... Pokaż numer