520 000 PLN

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż, 55,77 m2, Warszawa

Warszawa, Wola

Ostatnia aktualizacja:

16 maj 2019Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:520 000 PLN9 324 PLN / m2
 • Powierzchnia:55,77 m2
 • Piętro:parter()

Dodatkowe:

   Opis:

   Wykończony lokal usługowo-handlowy o powierzchni 55,77 m2 i wysokości 3,76 m z dwoma witrynami (jedna na ulicę Jana Kazimierza, druga na osiedle mieszkaniowe) na parterze

   Lokalizacja

   Lokal znajduje się w sercu Woli w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Odolany. To jedna z najintensywniej rozwijających się części Warszawy. Należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych terenów miast. Obecnie znajduje się tu około siedem tysięcy mieszkań. Według przewidywań deweloperów, w ciągu najbliższych trzech lat, liczba ta może zwiększyć się nawet dwukrotnie. Osiedle jest dobrze skomunikowane, już wkrótce podróż metrem do stacji Centrum zajmie niecałe 10 minut. W odległości 300 m od osiedla kursują cztery linie tramwajowe oraz aż dziewięć autobusowych. Stacja metra Part Moczydło powstaje na Woli przy ul. Jana Kazimierza.

   Lokal jest na Osiedlu Espresso. Na Osiedlu znajduje się: Ogólnodostępny Espresso Club (klimatyczny angielski pub z bilardem), siłownia z szeregiem urządzeń do ćwiczeń, Kącik Malucha (pomieszczenie w formie placu zabaw), bezpłatne WiFi. Udogodnienia te zdecydowanie pooprawiają komfort życia.

   Podana cena netto , należy doliczyć VAT 23%


   Wyposażenie:

   Zaplecze 9,77 m2 obejmuje: łazienkę (umywalka, wc, lustro, kafelki i terakota), kuchnię (szafki dolne i górne, lodówka, płyta grzewcza, wyciąg, piekarnik, kafle między szafkami, terakota na podłodze).

   Ekspozycja 46 m2 obejmuje: ściany wewnętrzne – tynk gipsowy, stolarkę okienną aluminiową w systemie fasadowym profile termoizolacyjne, drzwi wewnętrzne drewniana, sufit podwieszany z oświetleniem kasetonowym, klimatyzację, wykładzinę na podłodze.

   Instalacje: prądowa z gniazdkami, oświetlenie, woda, ogrzewanie miejskie, klimatyzacja, teletechniczne (telefon, internet, telewizja).
   .   ___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
   Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
   - Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
   - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
   - Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
   ---------------------
   UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.
   Numer ogłoszenia: 0037291-S-1780_78_OLS
   • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
   HOMEPLUS Nieruchomości
   Julita Banaszek
   600... Pokaż numer