520 000 PLN

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż, 55,77 m2, Warszawa

Warszawa, Wola

Ostatnia aktualizacja:

19 sie 2019Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:520 000 PLN9 324 PLN / m2
 • Powierzchnia:55,77 m2
 • Piętro:parter()

Dodatkowe:

   Opis:

   NA SPRZEDAŻ LOKAL USŁUGOWY Z NAJMCĄ (8% zwrot z inwestycji)   Wykończony lokal usługowo-handlowy o powierzchni 55,77 m2 i wysokości 3,76 m z dwoma witrynami (jedna na ulicę Jana Kazimierza, druga na osiedle mieszkaniowe) na parterze

   Lokalizacja

   Lokal znajduje się w sercu Woli w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Odolany. To jedna z najintensywniej rozwijających się części Warszawy. Należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych terenów miast. Obecnie znajduje się tu około siedem tysięcy mieszkań. Według przewidywań deweloperów, w ciągu najbliższych trzech lat, liczba ta może zwiększyć się nawet dwukrotnie. Osiedle jest dobrze skomunikowane, już wkrótce podróż metrem do stacji Centrum zajmie niecałe 10 minut. W odległości 300 m od osiedla kursują cztery linie tramwajowe oraz aż dziewięć autobusowych. Stacja metra Part Moczydło powstaje na Woli przy ul. Jana Kazimierza.

   Lokal jest na Osiedlu Espresso. Na Osiedlu znajduje się: Ogólnodostępny Espresso Club (klimatyczny angielski pub z bilardem), siłownia z szeregiem urządzeń do ćwiczeń, Kącik Malucha (pomieszczenie w formie placu zabaw), bezpłatne WiFi. Udogodnienia te zdecydowanie pooprawiają komfort życia.

   Czynsz administracyjny bez mediów wynosi 190 zł. Grunt pod nieruchomością jest kupiony, nie ma więc podatku od wieczystego użytkowania gruntu.

   Podana cena netto , należy doliczyć VAT 23%


   Wyposażenie:

   Zaplecze 9,77 m2 obejmuje: łazienkę (umywalka, wc, lustro, kafelki i terakota), kuchnię (szafki dolne i górne, lodówka, płyta grzewcza, wyciąg, piekarnik, kafle między szafkami, terakota na podłodze).

   Ekspozycja 46 m2 obejmuje: ściany wewnętrzne – tynk gipsowy, stolarkę okienną aluminiową w systemie fasadowym profile termoizolacyjne, drzwi wewnętrzne drewniana, sufit podwieszany z oświetleniem kasetonowym, klimatyzację, wykładzinę na podłodze.

   Instalacje: prądowa z gniazdkami, oświetlenie, woda, ogrzewanie miejskie, klimatyzacja, teletechniczne (telefon, internet, telewizja).
   .   ___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
   Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
   - Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
   - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
   - Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
   ---------------------
   UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.
   Numer ogłoszenia: 0037291-S-1780_78_OLS
   • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
   HOMEPLUS Nieruchomości
   Julita Banaszek
   600... Pokaż numer