436 585 PLN

Lokal użytkowy na sprzedaż, 35,8 m2, Warszawa

Warszawa, Wola, Marcina Kasprzaka

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:436 585 PLN12 195 PLN / m2
 • Powierzchnia:35,80 m2
 • Piętro:13(27 pięter w budynku)

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy
 • Rok:2022

  Opis:

  Mamy przyjemność zaproponować Państwu lokal biurowy na sprzedaż usytuowany w  nowo powstającym budynku w kolejnym etapie nowoczesnej inwestycji przy ul. Marcina Kasprzaka na warszawskiej Woli.

  Składająca się z 5 etapów inwestycja liczy 4 000 mieszkań, co jest gwarancją dużego zapotrzebowania na punkty usługowe. Pierwsze 3 etapy zostały już oddane do użytkowania i cieszyły się ogromną popularnością. Czwarty etap, choć jeszcze w budowie jest już wyprzedany, piąty natomiast jest w przedsprzedaży.

  Budynek, w którym mieści się proponowany lokal będzie zlokalizowany wzdłuż ul. Kasprzaka i Al. Tysiąclecia. Na parterze znajdą się lokale usługowe, na piętrze biura, na wyższych kondygnacjach apartamenty i mieszkania.

  Nieruchomość zostanie oddana w stanie deweloperskim, co potencjalnemu nabywcy daje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni i komfortowego zagospodarowania zgodnie z projektem przyszłego najemcy.

  Inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Woli stwarza duży potencjał do prowadzenia własnej działalności. W najbliższej okolicy powstało dużo nowoczesnych kompleksów - m.in. Osiedle Intenso (ok. 400 mieszkań), Dobra Wola (484 mieszkań), Jana Kazimierza 12/14 (ok. 300 mieszkań) i Symfonia (ok. 240 mieszkań), które dodatkowo zwiększają zapotrzebowanie na punkty handlowo-usługowe.

  Kolejnym plusem kompleksu przy ul. Kasprzaka jest rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, zapewniająca możliwość szybkiego dotarcia do centrum i głównych arterii Warszawy. Jedynie 15 minut wystarczy, aby dojechać autobusem miejskim do centrum miasta z przystanku „Ordona”. Od stacji II linii metra „Rondo Daszyńskiego” inwestycję dzielą zaledwie trzy przystanki autobusowe (8 minut drogi). Nowa stacji metra „Płocka” zlokalizowana 1 km od osiedla jest już w budowie.

  W niedalekim sąsiedztwie od inwestycji znajdują się tereny rekreacyjne: park im. E. Szymańskiego, Park Sowińskiego oraz odkryte baseny w parku Moczydło. Nieopodal usytuowane są również 2 duże galerie handlowe: Blue City i Reduta.

  W ogłoszeniu podano cenę netto.

  Jeżeli zainteresowała Państwa oferta, prosimy o kontakt z Patrycją - tel. 608 336 322 lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

  ***Prezentowane powyżej dane nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i mogą ulec zmianie.***
  Numer ogłoszenia: 0036451-S-668418
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
  Homest Polska
  Patrycja Włodarczyk
  +48... Pokaż numer