2 281 650 PLN

Lokal z umową najmu w ciągu handlowym

Warszawa, Wola, Marcina Kasprzaka

Ostatnia aktualizacja:

14 sty 2021Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:2 281 650 PLN15 900 PLN / m2
 • Powierzchnia:143,50 m2
 • Piętro:parter(11 pięter w budynku)

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy
 • Rok:2017

  Opis:

  Mamy przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 143,50 m2. Przedmiotowy lokal mieści się na parterze budynku o zabudowie aparthotelowej przy ul. Kasprzaka na Woli. 

  WYSOKA STOPA ZWROTU - 7,17% W SKALI ROKU!

  LOKAL

  Lokal został podzielony na dwa mniejsze lokale o powierzchniach 64,50 m2 i 79 m2 oraz w całości skomercjalizowany. Oba posiadają wejścia od głównej ulicy. Znajdują się w ciągu handlowo-pieszym, bezpośrednio przy ul. Kasprzaka, tuż przy skrzyżowaniu z Al. Prymasa Tysiąclecia, czyli ulic o dużym natężeniu ruchu, co gwarantuje, że oferta lokalu dotrze codziennie do setek klientów. W sąsiedztwie lokalu z powodzeniem prosperują tacy najemcy, jak: sklep z winami, pizzeria, sklep spożywczy oraz drogeria kosmetyczna. 

  INWESTYCJA

  W całym kompleksie powstać ma docelowo około 3300 mieszkań, 490 lokali biurowych oraz ponad 800 jednostek aparthotelowych. W inwestycji znajdzie się również miejsce dla takich atrakcji jak: mini park wodny z funkcją lodowiska zimą, boiska do sportów grupowych, ściany wspinaczkowej, placu zabaw dla dzieci. Wszystko to sprawia, że oferta lokalu codziennie docierać będzie zarówno do mieszkańców, jak i gości odwiedzających osiedle.

  LOKALIZACJA

  W najbliższej okolicy zlokalizowanych jest wiele nowoczesnych inwestycji - m.in. Osiedle Intenso (ok. 400 mieszkań), Dobra Wola (326 mieszkań), Jana Kazimierza 12/14 (ok. 300 mieszkań), Symfonia (ok. 240 mieszkań). Jest to bezsprzecznie gwarancją dużego zapotrzebowania na punkty handlowe i usługowe, które będą mogły sprostać potrzebom mieszkańców osiedla i okolic.

  KOMUNIKACJA

  Inwestycja, w której mieści się przedmiotowy lokal znajduje się w miejscu z dostępem do bogatej sieci komunikacji miejskiej, co podnosi atrakcyjność oferty. W sąsiedztwie kompleksu znajdują się: park im. E. Szymańskiego oraz Park Sowińskiego, odkryte baseny w parku Moczydło, szkoła podstawowa, Urząd Dzielnicy Wola.

  Rozbudowana sieci komunikacji miejskiej zapewnia możliwość szybkiego dotarcia do centrum i głównych arterii Warszawy. Jedynie 15 minut wystarczy, aby dojechać autobusem miejskim do centrum miasta z przystanku „Ordona”. Od stacji II linii metra „Rondo Daszyńskiego” inwestycję dzielą zaledwie dwa przystanki autobusowe (8 minut drogi).

  Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta i macie dodatkowe pytania, prosimy o kontakt telefoniczny z Patrycją - tel. 608 336 322.

  ***Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.***
  Numer ogłoszenia: 0036451-S-366760439
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Homest Polska
  Patrycja Włodarczyk
  +48... Pokaż numer