2 248 618 PLN

Lokal na sprzedaż - Wilanów/ ul. Hlonda

Warszawa, Wilanów, Prymasa Augusta Hlonda

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:2 248 618 PLN8 130 PLN / m2
 • Powierzchnia:276,58 m2
 • Piętro:parter(4 piętra w budynku)

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy
 • Rok:2017

  Opis:

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy o powierzchni 276,58 m2 znajdujący się na parterze kolejnego etapu inwestycji powstałego na warszawskim Wilanowie przy ul. Hlonda.

  Prezentowany lokal znajduje się w stanie deweloperskim, co daje możliwość jego dowolnej aranżacji według preferencji przyszłego Najemcy. W budynku znajdują się jeszcze 2 inne lokale o powierzchniach 362,31 m2 i 381,73 m2, które można połączyć, zyskując optymalną powierzchnię. 


  Inwestycja, w której znajduje się lokal to unikatowy projekt architektoniczny, liczący 31 budynków zlokalizowanych na obszarze 17 hektarów. Łącznie wybudowano tam ponad 2 000 mieszkań. Ostatni z budynków, w którym znajduje się lokal został oddany do użytkowania w czwartym kwartale 2017 r. O wyjątkowości inwestycji świadczy nie tylko wysoki standard nieruchomości, posiadających przestronne mieszkania z loggiami, tarasami i ogrodami, ale i wyjątkowo rozplanowana zieleń. Budynki mają widok na malownicze jeziorko, a wokół nich rozpościera się dwuhektarowy park. 

  Wilanów to dzielnica położona w południowej części Warszawy. Z uwagi na zabudowę apartamentową i willową, otoczoną pięknym pejzażem (licznymi ogrodami, parkami, rezerwatami oraz zbiornikami wodnymi) uznawana jest za prestiżową lokalizację. Dzielnica intensywnie się rozwija, wciąż powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, m.in. Aura Park (ok. 1130 mieszkań), La Clarte (220 mieszkań) oraz Royal Park (ponad 250 mieszkań), które tworzą coraz większe zapotrzebowanie na handel i usługi. Dzięki licznym liniom autobusowym, stale poszerzającym swoje trasy dojazd do centrum jest niezwykle dogodny, a będzie jeszcze lepszy dzięki planowanej w przyszłości budowie linii tramwajowych. Najbliższy punkt komunikacyjny znajdujący się nieopodal inwestycji to: Świątynia Opatrzności Bożej. 

  Istnieje możliwość zakupu miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej w cenie:
  podwójne miejsce postojowe (tzw. rodzinne) - 28 455 zł,
  podwójne miejsce postojowe z dodatkowym miejscem na jednoślad -40 650 zł. 

  W OFERCIE PODANO CENĘ NETTO.

  Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt z Patrycją, tel.: 608 336 322.

  ***Prezentowane powyżej dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego***
  Numer ogłoszenia: 0036451-S-152605
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Homest Polska
  Patrycja Włodarczyk
  608... Pokaż numer