30 000 PLN

Magazyn do wynajęcia, 2000 m2, Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry

Ostatnia aktualizacja:

24 cze 2020Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:30 000 PLN15,00 PLN / m2
 • Powierzchnia:2 000 m2

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:magazyn, hala

  Opis:

  2000 m2 HALA NA WYNAJEM Z SUWNICA-Tarnowskie Góry. OGRZEWANA

  Specyfikacja hali to:
  - 2300 m2.
  - Dwie suwnice: Q- 20T, O- 12T działające także w tandemie,
  - Wysokość hali 13,5 m , do haka suwnicy ok 7 m .
  - Dodatkowo 40 m2 powierzchni biurowo socjalnej znajdującej się wewnątrz hali.
  - Dostęp wjazdowy - 2 duże bramy o wymiarach 5 x 4,6 m firmy Crawford, sterowanie automatyczne i ręczne z czujnikami dymowymi
  - Do wynajęcia opcjonalnie jest także powierzchnia biurowa oraz socjal wraz z natryskami o łącznej powierzchni 220 m2 znajdującej się w budynku biurowym połączonym bezpośrednio z halą produkcyjną.

  Standard:
  - Budynek produkcyjny - wykonany w tradycyjnej technologii budowy. Ściany zewnętrzne murowane z pełnej cegły, izolacje wykonane z abizolu oraz izolacje cieplne ze styroduru oraz wełny mineralnej.
  - Dach o konstrukcji stalowej z blachy trapezowej ocynkowanej pokryty papą termozgrzewalną, w płaszczyźnie dachu zlokalizowane są świetliki, otwierane automatycznie z czujnikiem deszczu.
  - Rynny i rury spustowe stalowe.
  - Instalacje wewnętrzne: elektryczna 230/400, gazowa GZ-50, instalacja sprężonego powietrza, wentylacja grawitacyjna i mechaniczna. Wodno - kanalizacyjna. Instalacja odgromowa, sygnalizacja pożarowa, wewnętrzne oraz zewnętrzne hydranty. Instalacja telefoniczna.
  - Oświetlenie teletechniczne.
  - Posadzki przemysłowe z płyt zbrojonych betonowych.

  Całość obiektu ogrodzona płotem, powierzchnia dojazdowa - asfaltowa, obszar oświetlony lampami usytuowanymi na elewacjach budynków, parking oraz plac manewrowy dla samochodów dostawczych.
  - Ogrzewanie wodne - nagrzewnice nadmuchowe sterowane z kotłowni w pełni zautomatyzowane.
  - Ogrzewanie z MPEC - jest to najtańsza forma grzania.
  - Własna rozdzielnia energetyczna.

  Dużym atutem jest fakt iż w budynku produkcyjnym na I nawie znajduję się śrutownia przemysłowa o wymiarach 18 x 5 x 5 m oraz komora lakiernicza o wymiarach 13 x 5 x 5 m . W hali znajduje się wypalarka tlenowa oraz system wyciągów spawalniczych, oraz dwa wózki widłowe o udźwigu 3 i 8 ton do korzystania opcjonalnie za dopłatą.

  Dobra lokalizacja w Tarnowskich Górach - dogodne połączenie z autostradą A1, komunikacja miejska w pobliżu. Teren w pełni uprzemysłowiony w sąsiedztwie firm produkcyjnych. Całość terenu chroniona przez firmę zewnętrzną całodobowo, dodatkowo na elewacji budynku jak i jego wewnątrz znajduję się system monitoringu połączony z ochroną. Całość obiektu ogrodzona płotem, powierzchnia dojazdowa - asfaltowa, obszar oświetlony lampami usytuowanymi na elewacjach budynków, parking oraz plac manewrowy dla samochodów dostawczych. Przeznaczenie w MPZP: tereny produkcyjno - usługowe obejmujące obiekty produkcyjne, magazynowo - składowe oraz usługowe.  KONTAKT W SPRAWIE OFERTY: LESZEK CZURA: 733 144 177

  Zobacz inne oferty: WWW.VERITASNIERUCHOMOSCI.PL

  BEZPŁATNA POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ!

  POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK - CODZIENNIE NOWE OFERTY!!


  Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
  Numer ogłoszenia: 0036088-W-VTS_HW_5032
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
  Veritas Nieruchomości
  Leszek Czura
  733... Pokaż numer