1 850 000 PLN

Biuro na sprzedaż, 1846 m2, Włocławek

Włocławek, Witosa

Ostatnia aktualizacja:

18 paź 2020Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 850 000 PLN1 002 PLN / m2
 • Powierzchnia:1 846 m2

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:biuro
 • Rok:1965

  Opis:

  Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa zabudowana obiektami (budynkami) o charakterze usługowo - magazynowymi: budynkiem biurowo - magazynowym, budynkiem warsztatowo - magazynowym, budynkiem garażowym, boksem na śmieci, wiatą oraz infrastrukturą towarzyszącą (m.in. drogi i place), położona w województwie kujawsko - pomorskim, powiecie Miasto Włocławek.

  Grunt 8613m2 użytkowanie wieczyste. Bi - inne tereny zabudowane. 2UC - tereny rozmieszczenia wielko powierzchniowych obiektów handlowych typu galerie handlowe, w tym o pow. sprzedaży powyżej 2000m2

  1. Budynek biurowo - magazynowy:
  Rok budowy: 1965
  Rok remontu: 2008
  Powierzchnia użytkowa: 710,62m2
  Powierzchnia zabudowy: 274,00m2
  Kubatura: 2273m3
  Ilość kondygnacji: 2
  Rodzaj dachu: jednospadowy
  Instalacje: elektryczna, CO, wodociągowa i kanalizacyjna

  Budynek biurowy dwukondygnacyjny, podpiwniczony; w piwnicy znajdują się dwa pomieszczenia przeznaczone na kotłownię (dawniej węglową, obecnie obiekt podłączony do sieci ciepłowniczej - prawdopodobnie miejskiej) oraz pomieszczenia magazynowe. Na parterze i piętrze znajdują się pomieszczenia przeznaczone na biura, łazienka, wc damskie i męskie. Dodatkowo na parterze wydzielone miejsce na strefę handlową, salę sprzedaży. Budynek ocieplony, w roku 2008 przeprowadzono w nim remont, mający na celu poprawę funkcjonalności (wymiana stolarki okiennej, dobudowanie pomieszczenia portierni). Budynek wielkopłytowy OWT o grubości ścian konstrukcyjnych 19 i 14 cm. Jedna klatka schodowa - biegi prefabrykowane z okładziną lastrykową.

  2. Budynek warsztatowo - magazynowy
  Rok budowy: 1965
  Powierzchnia użytkowa: 658,00m2
  Powierzchnia zabudowy: 706,00m2
  Kubatura: 2645m3
  Ilość kondygnacji: 1
  Rodzaj dachu: jednospadowy
  Instalacje: elektryczna

  Budynek o przeznaczeniu warsztatowo - magazynowym, podzielony na strefę hali głównej i dwa pomieszczenia warsztatowe, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony. Ściany budynku murowane z pustaków z betonu komórkowego. Stropodach z płyt żelbetowych, Strona 14 z 44
  korytkowych, kryty papą. Rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej. Wrota stalowe. Posadzki cementowe.

  3. Budynek garażowy
  Rok budowy: 1965
  Powierzchnia użytkowa: 477,70m2
  Powierzchnia zabudowy: 495,00m2
  Kubatura: 1875,00m3
  Ilość kondygnacji: 1
  Rodzaj dachu: jednospadowy
  Instalacje: brak

  Budynek o przeznaczeniu garażowym, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, w zwartej zabudowie z budynkiem biurowo - magazynowym, składający się z 30 boksów garażowych. Budynek murowany z pustaków z betonu komórkowego. Filarki wrót garażowych murowane z cegły ceramicznej pełnej. Dach jednospadowy kryty płytami z eternitu falistego.

  BUDOWLE:
  a) Wiata wolnostojąca o pow. zabudowy 291,60m2
  b) Drogi i plac składowy utwardzony płytami monolitycznymi typu MON oraz kostką betonową
  c) Ogrodzenie: Nieruchomość w całości ogrodzona, ogrodzeniem zewnętrznym o długości 306 m z siatki stalowej na słupach betonowych, podwyższonym o drut kolczasty rozwinięty na słupkach stalowych. Wzdłuż zachodniej granicy działki rozmieszczone są słupy oświetleniowe. Ponadto na terenie znajdują się pozostałości ogrodzenia wewnętrznego (siatka stalowa na słupkach stalowych osadzonych w ziemi). Wjazd na teren nieruchomości od strony północno - wschodniej, ul. Witosa bramą dwuskrzydłową, metalową.

  Lokalizacja:
  Przedmiotowa nieruchomość położona jest południowej części miasta Włocławek, przy ulicy Witosa, w pobliżu trasy kolejowej Warszawa - Bydgoszcz.
  Nieruchomość graniczy z bocznicą kolejową. W pobliżu przebiega trasa kolejowa Warszawa - Bydgoszcz oraz droga krajowa nr 91, stanowiąca fragmenty tras europejskich E75 i E77. W dalszej odległości, około 500 - 900 m w kierunku południowo - wschodnim znajdują się obiekty handlowe. Od strony północnej, w linii prostej około 2,5km przepływa rzeka Wisła, dzieląca Włocławek na część prawobrzeżną (północna część miasta) i lewobrzeżną.

  Komunikacja:
  Dojazd do terenu nieruchomość dogodny, bezpośredni od ulicy Witosa (nawierzchnia utwardzona, asfaltowa). Ulica Witosa łączy się od strony północno - wschodniej z Rondem Powstania Styczniowego, prawą nitką drogi krajowej nr 91 (głównym ciągiem komunikacyjnym w tej części miasta). Najbliższy przystanek komunikacji zbiorowej (autobusowy) w odległości około 400 m od terenu nieruchomości przy Aleja Chopina.

  POLECAM!!
  --------------------------

  OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.

  UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ!

  POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!!


  Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
  Numer ogłoszenia: 0036088-S-VTS_BS_3469
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
  Veritas Nieruchomości
  Leszek Czura
  733... Pokaż numer