2 500 000 PLN

Kamienica oraz lokal usługowy, centrum Bochni.

Bochnia, Bernardyńska

Ostatnia aktualizacja:

11 lut 2021Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:2 500 000 PLN3 285 PLN / m2
 • Powierzchnia:761,10 m2

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:obiekt

  Opis:

  Obiekt w Bochni

  LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w ścisłym centrum średniowiecznego królewskiego miasta soli - Bochni, pomiędzy dwiema ulicami - Bernardyńską i Gołębią. Dwie działki o łącznej pow. 1.332m2 zabudowane dwoma budynkami - mieszkalnym i komercyjnym.

  BUDYNEK USŁUGOWY:
  Budynek o charakterze komercyjnym, piętrowy, o pow. użytkowej 470,54m2.
  Budynek w stanie developerskim, zawiera trzy poziomy z niezależnymi wejściami, każdy poziom ma własne sanitariaty, przygotowany do indywidualnej aranżacji pod różnorodną działalność gospodarczą.

  KAMIENICA
  Budynek mieszkalny stanowi willa z wydzielonymi dwoma osobnymi lokalami mieszkalnymi.
  Lokal na parterze o powierzchni 107m2, z nową instalacją gazową, dwufunkcyjnym piecem, wymienionymi oknami. Parkiet i ściany do odnowienia.
  Lokal na piętrze o powierzchni 130m2, w pełni wyremontowany - nowa instalacja c.o. gaz, piec dwufunkcyjny, wymienione okna, nowe parkiety, odnowione ściany.
  Do lokalu należy 23m2 poddasza z dwoma pokojami, balkonem oraz przygotowanym do wykończenia miejscem na łazienkę - co może stanowić w praktyce możliwość niezależnego mieszkania.
  Pozostałą powierzchnię poddasza stanowią pomieszczenia strychu do zaadaptowania na kolejne części mieszkaniowe.
  Budynek jest częściowo podpiwniczony, klatka schodowa po kapitalnym remoncie z wymianą balustrady, schody i balkony pokryte granitem.

  PLAC:
  Dodatkowo zabudowę nieruchomości stanowi zespół trzech garaży od ul. Gołębiej, na których przebudowę, nadbudowę i rozbudowę zostało wydane pozwolenie na budowę.
  Projektowana przebudowa garaży na budynek usługowo-mieszkalny o projektowanej powierzchni użytkowej 194,70m2.
  Sporą część działki stanowi plac manewrowo-postojowy z kostki brukowej, o powierzchni 530m2. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, z wieloma możliwościami zagospodarowania, a jej umiejscowienie przy jednej z najładniejszych historycznych ulic Starego Miasta, stanowi niepodważalny atut.

  FINANSE:
  2 500 000 zł - cena nieruchomości


  KONTAKT:
  Jakub Drobny
  Telefon: +48 575 672 123
  Email: j.drobny@nowodworskiestates.pl

  ISWAN: 5

  ----------------

  Kredyt hipoteczny z Nowodworski Estates

  W Nowodworski Estates posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z 25 największymi bankami, spośród których najlepszą ofertę pomogą Ci wybrać nasi eksperci. U nas możesz liczyć na najniższą marżę, kompleksowe objaśnienie zasad przyznawania kredytu, przeprowadzenie krok po kroku przez całą procedurę kredytową i załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu.

  Już dziś zapytaj o szczegóły opiekuna oferty i weź najlepszy kredyt na rynku.  Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 19641
  Pełna, aktualna oferta na www.nowodworskiestates.pl
  Numer ogłoszenia: 0035360-S-112_2089_OOS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Nowodworski Estates
  Jakub Drobny
  +48... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.