678 000 PLN

LOKAL USŁUGOWY, WYS. STANDARD, PILCZYCKA, 94M2

Wrocław, Pilczyce, Pilczycka

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:678 000 PLN7 205 PLN / m2
 • Powierzchnia:94,10 m2
 • Piętro:parter(3 piętra w budynku)

Dodatkowe:

 • Typ lokalu:lokal użytkowy
 • Rok:2008
 • Wysokość pomieszczeń:300 cm

  Opis:

  Na sprzedaż lokal usługowy we Wrocławiu na Pilczycach, o powierzchni 94,1 m2.

  Lokal położony w głównej części na parterze, częściowo na półpiętrze, witryna, dwa samodzielne wejścia od ulicy/parkingu. Wysoki standard, stan lokalu i budynku idealny (rok budowy 2008).

  Nadaje się na różnego rodzaju usługi - zdrowie, fryzjer, kosmetyka, fitness, solarium, biuro, kancelarię, niewielki sklep itp. Położony jest przy ulicy Pilczyckiej niedaleko nowego stadionu, przed lokalem obszerny parking.

  Lokal składa się z siedmiu pomieszczeń: na parterze dwie główne duże sale (35 i 21m2), wc 4m2, pomieszczenie gospodarcze 4m2, na półpiętrze pokój 21m2, toaleta 4m2, łazienka z garderobą 4m2.

  Klimatyzacja, nowoczesny styl, w części pomieszczeń podwieszane sufity. Na podłodze płytki. Miejskie media, ogrzewanie - piec gazowy dwufunkcyjny. Możliwość własnej aranżacji pomieszczeń.

  W okolicy nowe osiedla mieszkaniowe. Do centrum 7 km. Dobry dojazd komunikacją miejską (pętla tramwajowa przy stadionie, autobus). Znakomity dojazd do autostradowej obwodnicy Wrocławia (3 minuty), a tym samym do lotniska i całej sieci drogowej. W odległości kilkuset metrów przystanek kolejowy.

  Obecnie funkcjonuje w lokalu gabinet dentystyczny i z tego powodu możliwość oglądania jedynie za uprzednim uzgodnieniem terminu, kontakt tylko przez pośrednika. Oferta na wyłączność.

  Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. BEZPŁATNIE pośredniczymy w uzyskaniu kredytu oraz czynnościach notarialnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Państwa potrzeb.

  Zapraszam na prezentację oraz po więcej informacji.

  Kontakt:
  Szmigiel Tomasz
  PÓŁNOC Nieruchomości Wrocław
  tel: 509-518-483
  nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 20737
  e-mail: tszmigiel@polnoc.pl
  Więcej ofert na www.polnoc.pl
  Kontakt:
  Tomasz Szmigiel
  tel: 509-518-483
  tszmigiel@polnoc.pl

  Kontakt do biura:
  PÓŁNOC Nieruchomości Wrocław
  71 715-51-26
  wroclaw@polnoc.pl


  Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

  Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

  Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

  Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
  Numer ogłoszenia: 0035287-S-4123_3877_OLS
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  PÓŁNOC Nieruchomości Wrocław
  Tomasz Szmigiel
  509... Pokaż numer