160 000 PLN

Działka budowlana na sprzedaż, 1000 m2, Cieszyn

Cieszyn

Ostatnia aktualizacja:

16 cze 2021Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:160 000 PLN160 PLN / m2
 • Powierzchnia:1 000 m2

Dodatkowe:

 • Rodzaj działki:budowlana

  Opis:

  Na sprzedaż przeznaczona jest działka o powierzchni 10 arów położona w rejonie ulicy Majowej w Cieszynie. Na działce znajduje się drewniany domek letniskowy ( bez fundamentów ). Nieruchomość jest niezwykle zadbana i dobrze utrzymana. Dzięki położeniu na samym końcu bocznej drogi dojazdowej nieruchomość jest oazą spokoju i z pewnością przypadnie go gustu miłośnikom obcowania z przyrodą. Z terenu działki rozpościera się ładny widok na okolice, który z racji ukształtowania terenu nie zostanie zasłonięty. Nieruchomość jest częściowo ogrodzona, od strony drogi obsadzona tujami, wzdłuż północnej granicy rosną różnorodne drzewa ozdobne. Na działce wykonane jest ujęcie wody miejskiej, kanalizacja przebiega wzdłuż granicy. Dojazd do nieruchomości drogą gminną ( odśnieżana w zimie). W sąsiedztwie rozproszona zabudowa mieszkaniowa, w okolicy brak jakichkolwiek uciążliwości.
  Nieruchomość jest dobrze skomunikowana, odległość od centrum miasta to około 5 kilometrów, blisko jest również do przejścia granicznego i drogi ekspresowej.

  Biuro pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, bądź zajmie się sprzedażą nieruchomości już posiadanych celem sfinansowania zakupu !

  Podana cena nieruchomości nie zawiera kosztów dodatkowych związanych z umową przeniesienia własności ( podatek PCC, opłaty notarialne, prowizja biura).

  Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 0 601-084-625

  Zapraszamy również na www.facebook.pl/best.cieszyn

  DANE KONTAKTOWE:
  Best Nieruchomości
  601084625
  biuro@best-nieruchomosci.pl
  best-nieruchomosci.pl

  LINK DO OFERTY:
  http://best-nieruchomosci.pl/oferta/37

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Biuro Nieruchomości BEST
  43-400 Cieszyn, ul. Głęboka 24
  tel.: 601-084-625
  www.best-nieruchomosci.pl
  fb.me/best.cieszyn

  Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
  Numer ogłoszenia: 0034236-S-37
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Biuro Nieruchomości BEST
  Best Nieruchomości
  601... Pokaż numer
  Administratorem danych osobowych jest Palladia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu obsługi powyższego zapytania, co wiąże się z koniecznością udostępnienia danych do ogłoszeniodawcy. Więcej informacji o prawach i zasadach przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj.