202 500 PLN

Działki pod zabudowę usługowo-komercyjną

Syców

Ostatnia aktualizacja:

15 mar 2019Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:202 500 PLN25 PLN / m2
 • Powierzchnia:8 100 m2

Dodatkowe:

 • Prąd
 • Woda

Opis:

W naszym biurze kupujący nie płacą prowizji. Działki pod zabudowę usługowo - komercyjną o pow.1,57 i 0,81 ha,przy drodze asfaltowej. Gmina Syców !

Media w pobliżu działki:


Sieć wodna
Sieć energetyczna


Działki są działkami foremnymi jednak nie przyjmują kształtu prostokąta, usytuowane są bezpośrednio przy głównej asfaltowej drodze krajowej E8 Syców - Oleśnica, co zwiększa atrakcyjność oferty. Grunt obecnie nie jest ogrodzony, nie znajdują się na nim żadne zabudowania, a bliskość punktów usługowych, lasu i terenu rekreacyjnego jest dodatkowym atutem. W najbliższym sąsiedztwie położone są działki niezabudowane, tereny uprawiane rolniczo z licznymi lasami w tle, dzięki czemu okolica jest cicha i spokojna, zabudowania jednorodzinne oraz punkty usługowe. W niedalekiej odległości ok. 4 km. znajduje się duży akwen wodny (zalew w Stradomii) z licznymi atrakcjami w okresie letnim, pełniący funkcję rekreacyjno - wypoczynkową, a także arboretum leśne bardzo liczne odwiedzane przez wycieczki. Dla tych, którzy preferują mniej aktywny sposób wypoczynku jest również miejsce na wędkowanie i pole biwakowe. Położenie nieruchomości w pobliżu opisanych atrakcji turystycznych, otwiera wiele możliwości inwestycyjnych, zarówno dla turystyki jak i własnego biznesu. Kolejnym atutem jest łatwy i szybki dojazd do większych miast np. Kępna, Sycowa czy Wrocławia ( łącznik z nową trasą S8 Wrocław-Warszawa oddalony jest o ok. 3 km.) co pozwala na załatwienie wielu spraw administracyjnych. W centrum miejscowości gminnej jaką jest Syców, oddalonej od działki o ok. 6 km , znajdują się liczne markety spożywcze oraz wielobranżowe, szkoły podstawowe i gimnazjum, szkoły średnie i przedszkola, banki i inne instytucje administracji publicznej. W niedalekiej odległości od działki znajduje się również ośrodek zdrowia, przystanek PKS, stacja paliw, czy kościół. Miasto Syców położone jest na pograniczu Wzgórz Twardogórskich i Wzgórz Ostrzeszowskich , nad Młyńską Wodą , lewym dopływem Baryczy .

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym uchwałą, Rady Miejskiej nieruchomość gruntowa oznaczona jest jako:

Terenie usług komercyjnych (Up ) w mniejszej części - należy przez to rozumieć tereny zagospodarowane pod funkcję związaną z działalnością gospodarczą, obejmującą:

1) Administrację i obsługę działalności gospodarczej (biura, banki, pośrednictwo finansowe i prawne, wynajem nieruchomości).

2) Handel detaliczny i drobny hurt.

3) Organizacje polityczne i społeczne.

4) Rzemiosło i drobną wytwórczość.

5) Hotelarstwo, gastronomię i turystykę.

6) Sport i rekreację.

7) Kulturę i rozrywkę.

8) Edukację i oświatę.

9) Ochronę zdrowia.

Istnieje możliwość zakupu większej ilości działek w cenie 22 zł./m 2 , posiadających odpowiednio powierzchnię:

- 1,06 ha ( MNP, Up ) - również dwie działki uzusując łącznie duży 4,5 ha obszar idealnie nadający się np. Na stadninę koni, czy agroturystykę.


Kliencie nic nam nie zapłacisz, a otrzymasz:


kilkaset ofert w jednym miejscu,
pomoc przy załatwieniu kredytu na zakup nieruchomości,
rzetelną informacje o każdej ofercie,
sprawdzony stan prawny nieruchomości,
możliwość obejrzenia każdej oferty w dogodnym dla siebie terminie,
uzgodnione warunki i pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej,
pełną dokumentację i koordynację aktu notarialnego,
protokoły przekazania nieruchomości i liczników,
zapłatą dla nas ma być Twój uśmiech.Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Odnośnik do oferty na stronie biura: http://www.kosikowski.com.pl/ad/1587

OSOBA PROWADZĄCA
Joanna Kuźmicz
tel. (+48) 795 865 060
tel. (+48) 77 410 50 60
www.kosikowski.com.pl
j.kuzmicz@kosikowski.com.pl
Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Ireneusz Kosikowski (licencja nr: 11884)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer ogłoszenia: 0032182-S-KOS_GS_1375_32
 • Zgłoś błąd
  • Ogłoszenie nieaktualne
  • Błędny adres
  • Błąd w opisie
  • Publikowane wielokrotnie
  • Inny
Kosikowski Nieruchomości - Biuro Syców
Kosikowski Nieruchomości - Rejon Syców
774... Pokaż numer