1 250 PLN

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia, 26,1 m2, Gdańsk

Gdańsk, Łostowice

Ostatnia aktualizacja:

ponad 3 mies temuOdśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 250 PLN47,89 PLN / m2
 • Powierzchnia:26,10 m2

Dodatkowe:

   Opis:

   Oferuję na wynajem lokal usługowo handlowy, znajdujący się w budynku mieszkalnym przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku.

   Okolica jest terenem praktycznie dziewiczym patrząc na usługi. W pobliżu znajduje się jedynie kompleks usługowy przy niepołomickiej 32 z marketem Stokrotka. Okolica pozbawiona jest podstawowych pozycji jak piekarnia czy warzywniak, mieszkańcy często muszą stać w długich korkach żeby zaspokoić podstawowe potrzeby. Pomimo tych wszystkich minusów, z racji ciągle rosnącego popytu na lokale mieszkalne, okolica dynamicznie się rozwija. Osiedle, na którym znajduje się lokal (Osiedle Vivaldiego, Murapol), składa się z kilkudziesięciu budynków, które obsługiwane są przez 6 lokali usługowych (w tym ten, którego dotyczy ogłoszenie). W bezpośrednim sąsiedztwie powstają obecnie 4 nowe inwestycje mieszkaniowe. Przed lokalem mamy do dyspozycji, ogólnodostępny parking.

   Lokal jest niezależny, znajduje się na parterze, posiada witrynę, oddzielne wejście, sale sprzedaży i łazienkę. Opłaty czynszowe są na bardzo niskim poziomie, około 3zł za metr kwadratowy miesięcznie (80 PLN).

   Lokal jest obecnie w stanie surowym, co daje możliwość dowolnej aranżacji. W przypadku kiedy będzie potrzeba wykończenia, posiadam ekipę która jest w stanie wykonać wszystkie niezbędne prace bez konieczności czekania na wolny termin. Media (ogrzewanie, ciepła i zimna woda) z sieci miejskiej (GPEC), prąd, siła, kanalizacja.

   Dodaje zdjęcia otoczenia, z zaznaczonym na czerwono umiejscowieniem lokalu.

   Cena ofertowa jest ceną netto, do której należy doliczyć czynsz i opłaty za media.OPIEKUN OFERTY: --------------------Antoni Olech ------------------- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!

   PORÓWNAJ OFERTY 15 BANKÓW I ZNAJDŹ NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE Z POMOCĄ OPEN FINANCE !

   SZCZEGÓŁY POD NR TEL. 801 600 200 .
   Numer ogłoszenia: 0031005-W-779744
   • Zgłoś błąd
    • Ogłoszenie nieaktualne
    • Błędny adres
    • Błąd w opisie
    • Publikowane wielokrotnie
    • Inny
   Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
   Home Broker
   Antoni Olech
   58 ... Pokaż numer