1 490 000 PLN

Prosperujący od 30 lat pensjonat z restauracją

Kudowa-Zdrój

Ostatnia aktualizacja:

09 lis 2019Odśwież

Podstawowe:

 • Cena:1 490 000 PLN1 525 PLN / m2
 • Powierzchnia:977 m2
 • Piętro:parter(2 piętra w budynku)

Dodatkowe:

 • Rok:1986

  Opis:

  Oferuję do sprzedaży urokliwy i prosperujący nieprzerwanie od 30 lat pensjonat usytuowany w zdrojowej części miasta Kudowa-Zdrój.

  Powierzchnia   977  m2 , kubatura 2 930 m3,  działka: 1 344 m2, 15 pokoi Obecnie w obiekcie funkcjonuje 8 pokoi gościnnych, zapewniających 25 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje z łazienkami i telewizją, w niektórych balkony. Pokoje 2,3,4 osobowe, w kolejnych trwają prace adaptacyjne.

  W obiekcie zaaranżowano restaurację dostępną dla 50 osób wraz z w pełni wyposażonym zapleczem kuchennym.

  W budynku znajduje się również wydzielone mieszkanie prywatne właścicieli ok. 250 m2 (5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, antresola). Po zakończeniu rozpoczętej obecnie adaptacji pensjonatu, obiekt zapewni pobyt dla ok. 60 osób. Budynek wolnostojący, rozległy i reprezentacyjny o nietypowym, ciekawym układzie, czterokondygnacyjny.

  Układ pomieszczeń :
  Poziom -1 sala restauracyjna z blokiem sanitarnym, kuchnia z dodatkowymi pomieszczeniami : chłodnią,  częścią zmywakową -  dla naczyń stołowych i osobno dla naczyń kuchennych, magazyn produktów suchych, magazyn warzywny, pomieszczenie do obierania warzyw i sanitariaty. Kuchnia oddzielona od części restauracyjnej bufetem. Na tym poziomie znajduje się również kotłownia i pomieszczenie techniczne z odrębnymi wejściami.
  Parter: rozległy taras, z pozwoleniem na przebudowę w ogród zimowy, 7 pokoi z łazienkami, pomieszczenie dodatkowe dla relaksu pensjonariuszy. Na tym poziomie znajduje się również garaż na dwa samochody. I piętro:  4 pokoje, pomieszczenie pomocnicze ora wyodrębnione mieszkanie prywatne ok. 250 m2
  II piętro: 4 pokoje, pomieszczenie pomocnicze oraz antresola mieszkania prywatnego. Z tego poziomu można wejść na poddasze, gdzie znajdują się pomieszczenia pomocnicze.

  POSESJA: Cały teren ogrodzony, ładnie zagospodarowany- nasadzeniami oraz na potrzeby wewnętrznego układu komunikacyjnego. Na działce można ulokować jeszcze dodatkowo 7 miejsc postojowych. Na terenie znajduje się również niezależny  podziemny spichlerzyk. Teren działki, zgodnie z naturalnym ukształtowaniem wznosi się w kierunku południowym. Budynek pensjonatowo- mieszkalny zajmuje cześć działki centralną i północno-wschodnią.

  BUDYNEK: wybudowany w 1986 roku, przebudowany następnie i odnowiony w 2009 roku.   

  Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, Ogrzewanie: co (piec na ekogroszek z zasobnikiem), Internet, telewizja kablowa   DOSKONAŁA

  LOKALIZACJA:  Doskonałe walory przyrodolecznicze, sąsiedztwo przepięknych Gór Stołowych, malownicze szlaki rowerowe i turystyczne, unikalne obiekty muzealne i kulturowe, nowoczesne zaplecze sportowe oraz sąsiedztwo granicy z Czechami powoduje, że Kudowa Zdrój cieszy się zasłużonym zainteresowaniem, zarówno wśród kuracjuszy, jak i turystów i inwestorów. Obiekt  usytuowany w uzdrowiskowej części miasta, jednocześnie  dogodnie, jeśli chodzi o wyście turystów na szlaki górskie

  INFORMACJE DODATKOWE
  OBIEKT DAJE DUŻE MOŻLIWOŚCI, JEŚLI CHODZI O PRZEROBIENIE NA NIEZALEŻNE MIESZKANIA.

  nieruchomość objęta mpzp oznaczenie w planie H1- 3MN

  CENA: 1 490 000 zł

  Zapraszam do rozmów i obejrzenia nieruchomości: 536 49 61 63, www.home-partner.com.pl

  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości
  Numer ogłoszenia: 0024769-S-2609
  • Zgłoś błąd
   • Ogłoszenie nieaktualne
   • Błędny adres
   • Błąd w opisie
   • Publikowane wielokrotnie
   • Inny
  Sprawdź zdolność kredytowąSprawdź zdolność kredytową
  Home Partner
  Monika Łabęska - Cioch
  536... Pokaż numer