Żabka w okresie zamkniętym

Wrocław

stopa zwrotu: 6,83%sprawdź jak ją liczymy

cena: 850 000 PLN + 23% VAT

sprzedam lokal z Żabką

Żabka w okresie zamkniętym

Na sprzedaż Żabka we Wrocławiu w okresie zamkniętym. Z najemcą podpisano wieloletnią umowę najmu, obecnie bez możliwości jej rozwiązania. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, w pobliżu przystanki autobusowe i kolejowe. Sklep cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców oraz pracujących w pobliżu osób, w związku z czym co miesiąc osiąga ponadprzeciętne przychody.

Grunt we własności, jedynymi kosztami ponoszonymi przez właściciela są: podatek od nieruchomości oraz opłaty administracyjne. Ze względu na wysokie obroty generowane przez sklep, nowy właściciel może liczyć na wieloletnią kontynuację najmu. Dotychczasowa współpraca układa się wzorowo, wszystkie płatności są przez Żabkę uiszczane w terminie.

 

Roczną stopę zwrotu wyliczyliśmy sumując przychody z najmu i odejmując od nich koszty nieruchomości. Następnie otrzymaną kwotę podzieliliśmy przez cenę sprzedaży.

 

Więcej informacji: tel. 505 013 110, lub 783 376 200 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).