Sprzedam wynajęte moduły magazynowo-produkcyjne w Bydgoszczy

Bydgoszcz

stopa zwrotu: 6,16% sprawdź jak ją liczymy

cena: 2 497 427 PLN + 23% VAT

magazyny

Sprzedam wynajęte moduły magazynowo-produkcyjne w Bydgoszczy

Sprzedam wynajęty budynek usługowo-magazynowy klasy A wraz z infrastrukturą towarzyszącą, placami manewrowymi i parkingami. Obiekt zlokalizowany jest blisko centrum Bydgoszczy z dostępem do komunikacji miejskiej (2 przystanki autobusowe bezpośrednio przy inwestycji, pętla tramwajowa w odległości ok 900 m od inwestycji). Bardzo dobra lokalizacja w bliskim sąsiedztwie drogi ekspresowej S10 zapewnia doskonały dostęp do sieci dróg: autostrady A1 i drogą krajową numer 15 do autostrady A2.

Obiekt jest wynajęty dynamicznie rozwijającej się sieci elektromarketów, obecnej na polskim rynku od kilkunastu lat. Z najemcą obowiązuje 8-letnia umowa. Stawki czynszu mieszczą się w granicach stawek rynkowych. Budynek podsadowiony jest na działce objętej prawem własności. Wszelkie koszty eksploatacyjne związane z obiektem oraz podatek od nieruchomości są po stronie najemcy.

Więcej informacji: tel. 783 376 200 lub 505 013 110 bądż wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).

numer ogłoszenia: 571