Sprzedam nieruchomość komercyjną z najemcą - Bank

Poznań

stopa zwrotu: 7,60%sprawdź jak ją liczymy

cena: 1 300 000 PLN + 23% VAT

lokal użytkowy wynajęty na bank

Sprzedam nieruchomość komercyjną z najemcą - Bank

Na sprzedaż lokal z bankiem na terenie dużego osiedla mieszkaniowego w Poznaniu. Lokal znajduje się na parterze i jest dobrze widoczny od strony głównej ulicy. W pobliżu duży generator ruchu, jakim jest galeria handlowa. Okolica dynamicznie się rozwija i z każdym rokiem zyskuje coraz więcej nowych mieszkańców.
Ogłoszenie archiwalne

Bank wynajmuje lokal już od kilku lat. Placówka cieszy się dużym zainteresowanie ze strony klientów, w związku z czym niedawno temu przedłużono umowę najmu o 5 lat. Umowa dobrze zabezpiecza interesy inwestora, nie ma możliwości jej wcześniejszego rozwiązania.

 

W pobliżu wiele punktów usługowych, gastronomicznych i handlowych. Zaletą nieruchomości jest również jej bliska odległość od przystanków komunikacji miejskiej.

 

Wszystkie koszty eksploatacyjne związane z lokalem są refakturowane na najemcę.  

 

Aktualne dochody z najmu w relacji do ceny sprzedaży nieruchomości dają stopę kapitalizacji na poziomie 7,6%. Rentowność obliczono z uwzględnieniem kosztów nieruchomości.

 

Więcej informacji: tel. 505 013 110, lub 783 376 200 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".
 
Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).