Sprzedam lokal z Żabką w mieście woj. pomorskiego

miasto woj. pomorskiego

stopa zwrotu: 6,69%sprawdź jak ją liczymy

cena: 930 000 PLN +23% VAT

lokal z Żabką

Sprzedam lokal z Żabką w mieście woj. pomorskiego

Na sprzedaż lokal wynajęty Żabce znajdujący się na terenie rozwiniętego i zagospodarowanego osiedla mieszkaniowego. Żabka położona jest przy bardzo uczęszczanej drodze. W sąsiedztwie przystanek autobusowy. Istnieje możliwość zaparkowania przed lokalem.

Żabka cieszy się bardzo dużą popularnością wśród mieszkańców osiedla, dlatego najemca zdecydował się przedłużyć umowę na kolejne 10 lat. Miesięczny czynsz dla właściciela mieści się w granicach stawek rynkowych i odzwierciedla aktualny stan rynku. Czynsz corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS.

Właściciel może liczyć na stabilne dochody, ze względu na fakt, że do tej pory współpraca z najemcą układała się bardzo dobrze i nie było opóźnień w płatnościach. Koszty eksploatacyjne związane z lokalem są po stronie najemcy. Lokal posiada udział w prawie własności gruntu. Istnieje możliwość zastosowania przyśpieszonej amortyzacji.

Więcej informacji: tel. Kamil: 603 253 718 lub Marcin: 783 376 200 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).

numer ogłoszenia: 555