Sprzedam lokal z piekarnią

Warszawa

stopa zwrotu: 7,50%sprawdź jak ją liczymy

cena: 1 170 000 PLN + 23% VAT

sprzedam wynajęty lokal

Sprzedam lokal z piekarnią

Na sprzedaż lokal wynajęty piekarni. Z najemcą podpisano wieloletnia umowę najmu. Lokal znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego, w miejscu o bardzo duży ruchu pieszym i samochodowym – w pobliżu m.in. przystanki komunikacji miejskiej, stacja metra, liczne punkty handlowe i restauracje. Umowa zabezpieczona kaucją i klauzulą z art. 777 kpc.
Ogłoszenie archiwalne

Czynsz najmu jest waloryzowany o wskaźnik inflacji publikowany przez GUS. Wszystkie opłaty związane z eksploatacją lokalu są refakturowane na najemcę.

 

Oferta wyjątkowa ze względu na lokalizację nieruchomości i sposób zabezpieczenia interesu nowego właściciela. Do podanej ceny netto należy doliczyć 23% VAT. Uwzględniając aktualny dochód z najmu i cenę sprzedaży, lokal zapewnia roczną stopę zwrotu wynoszącą 7.50%.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110 lub 783 376 200.

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).