Sprzedam Lokal użytkowy z najemcą - gabinetem medycyny estetycznej

Warszawa

stopa zwrotu: 6,75%sprawdź jak ją liczymy

cena: 1 350 000 PLN + 23% VAT

gabinet medycyny estetycznej

Sprzedam Lokal użytkowy z najemcą - gabinetem medycyny estetycznej

Na sprzedaż lokal z gabinetem medycyny estetycznej w lewobrzeżnej części Warszawy. Nieruchomość znajduje się bardzo blisko ruchliwego, warszawskiego Śródmieścia, a bezpośrednie sąsiedztwo wraz z kolejnymi ukończonymi inwestycjami mieszkaniowymi, dynamicznie zmienia swoje oblicze. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego i charakterystycznego budynku mieszkalnego.
Ogłoszenie archiwalne

Ulica na której znajduje się nieruchomość została niedawno przebudowana i tworzy teraz ruchliwy ciąg miejski. 

 

Umowę najmu zawarto na 5 lat, z możliwością przedłużenia o kolejnych pięć. Z punktu widzenia inwestora na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie koszty – łącznie z podatkiem od nieruchomości i użytkowaniem wieczystym – są refakturowane na najemcę. Inwestor z posiadanego lokalu osiąga niczym nie pomniejszone przychody.

 

Suma rocznych przychodów podzielona przez cenę sprzedaży, pozwala nabywcy osiągnąć roczną stopę zwrotu na poziomie 6.75%.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110 lub 783 376 200.

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).