Sprzedam lokal użytkowy wynajęty na salon fryzjerski

Warszawa - ścisłe centrum

stopa zwrotu: 8,00%sprawdź jak ją liczymy

cena: 1 747 000 PLN + 23% VAT

lokal usługowy z salonem fryzjerskim

Sprzedam lokal użytkowy wynajęty na salon fryzjerski

Na sprzedaż lokal z męskim salonem fryzjerskim. Nieruchomość położona jest w warszawskim Śródmieściu, przy jednej z głównych i najbardziej rozpoznawalnych ulic stolicy. Lokal znajduje się na parterze odnowionej kamienicy.

W pobliżu obiekty charakterystyczne dla tej części miasta, tj. restauracje, hotele i inne punkty usługowe. Bliska odległość do przystanku metra. W okolicy znajduje się również uczelnia wyższa, a także liczne przystanki komunikacji miejskiej. Przed samą kamienicą ogólnodostępne miejsca postojowe.

 

Umowę z salonem zawarto na początku 2017r. na okres 5 lat. Najemca poniósł znaczne koszty w zakresie adaptacji lokalu na potrzeby salonu fryzjerskiego, co dodatkowo wiąże go z miejscem.  W salonie poza tradycyjnymi usługami fryzjerskimi, świadczone są zabiegi kosmetyczne, m.in. masaż dłoni, głowy, manicure, pedicure.

 

Rentowność 8% obliczono w oparciu o roczne przychody z tytułu najmu, podzielone przez cenę sprzedaży. W przychodach wykorzystanych do obliczeń uwzględniono koszty nieruchomości.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110 lub 783 376 200.

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.)