Sprzedam apartament w Szklarskiej Porębie w hotelu Blue Mountain Resort

Szklarska Poręba

stopa zwrotu: 6,71%sprawdź jak ją liczymy

cena: 475 000 PLN + VAT

aparthotel

Sprzedam apartament w Szklarskiej Porębie w hotelu Blue Mountain Resort

Na sprzedaż apartament na trzecim piętrze z widokiem na góry w kompleksie aparthotelowym Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie przy ulicy 1-ga Maja 51. W tym resorcie, o 4-gwiazdkowym standardzie, dla gości dostępne są m.in. kompleks basenowy z rozbudowaną strefą SPA, restauracje, kawiarnie, klub nocny, lobby bar, pomieszczenie sportowe, sale zabaw dla dzieci, narciarnia. Najemcą jest doświadczony operator hotelowy, prowadzący już podobne obiekty w Szklarskiej Porębie (Platinum Mountain Hotel & SPA), w Karpaczu (Green Mountain Hotel & Apartments, Green Apartments), Łomnicy (Osada Śnieżka). Brak prowizji od Kupującego.

Ogłoszenie archiwalne

Obiekt jest znakomicie położony blisko szlaków i centrum kurortu w malowniczej części Szklarskiej Poręby.

Powierzchnia apartamentu wynosi ~42 m2 (pokój z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka) + balkon (~7 m2). Do lokalu przynależy miejsce postojowe. Lokal wykończony pod klucz, nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów ze strony inwestora. Hotel działa od września 2017 r.

Umowa najmu zawarta na 10 lat (od 09.2017 do 09.2027) z możliwością przedłużenia do 09.2032 r. Inwestor otrzymuje stały, comiesięczny czynsz.

Miesięczny czynsz najmu dla nowego nabywcy wynosi ~2.650 zł netto. Istnieje możliwość wykorzystania apartamentu na własne potrzeby (pobyt właścicielski) przez 14 dni w roku. Czynsz corocznie waloryzowany o wskaźnik inflacji GUS.

Lokal posiada założoną księgę wieczystą z udziałem w prawie własności gruntu. Dział III i IV nie zawierają żadnych wpisów.

Cena sprzedaży 475.000 zł netto + podatek VAT. Mieszkanie ze stawką 8%, miejsce postojowe i wartość wyposażenia ze stawką 23%.

Więcej informacji tel. 783 376 200 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).