Sprzedam park handlowy z Pepco i apteką

miasto powiatowe

stopa zwrotu: 9,00%sprawdź jak ją liczymy

cena: 7 285 000 PLN + 23% VAT

obiekt komercyjny z najemcą

Sprzedam park handlowy z Pepco i apteką

Na sprzedaż retail park w województwie małopolskim. Obiekt znajduje się w mieście powiatowym, w otoczeniu sieci spożywczych i drogeryjnych. Przed budynkiem przebiega także droga wojewódzka i jedno z najważniejszych skrzyżowań w mieście. Park handlowy wynajęty jest kilku najemcom, m.in. Pepco, aptece i sieciowej firmie z branży RTV i AGD.
Ogłoszenie archiwalne

Ze wszystkimi najemcami zawarto wieloletnie umowy najmu, gwarantujące nowemu właścicielowi stabilne przepływy i długofalową współpracę z najemcami. Grunt we własności, jedyne koszty nieruchomości po stronie inwestora to podatek od nieruchomości oraz opłata z tytułu utrzymania obiektu. Pozostałe koszty refakturowane są na najemców.

 

Do ceny należy doliczyć 23% VAT.

 

Rentowność obliczono na podstawie rocznej sumy przychodów pomniejszonej o koszty. W odniesieniu do ceny sprzedaży i obecnej wysokości czynszów najmu, lokal generuje roczną stopę zwrotu wynoszącą 9%.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110, lub 783 376 200.

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).