Nieruchomości komercyjne z najemcami w Warszawie

Warszawa

stopa zwrotu: 6,94%sprawdź jak ją liczymy

cena: 5 000 000 PLN + 23% VAT

lokale użytkowe z najemcami

Nieruchomości komercyjne z najemcami w Warszawie

Na sprzedaż kilka lokali użytkowych z najemcami. Nieruchomości położone przy jednej z głównych ulic prawobrzeżnej części stolicy, w pobliżu intensywna zabudowa mieszkaniowa, przystanki komunikacji miejskiej i inne liczne punkty usługowe. Okolica z bardzo dużym potencjałem, w przyszłości powstaną w tym miejscu duże inwestycje infrastrukturalne.

Obiekt z kilkoma najemcami, w tym z jednym z największych banków w Polsce. Na zewnątrz miejsca parkingowe dla klientów, dostępny jest również garaż podziemy z którego może korzystać nowy właściciel lub najemcy.

 

Lokale położone w samym centrum osiedla, okolica charakteryzuje się dużym ruchem pieszym i samochodowym. 

 

Stopa zwrotu obliczona na podstawie przychodów z najmu, pomniejszonych o: podatek od nieruchomości, użytkowanie wieczyste i koszty administracyjne. Nowy nabywca może liczyć na rentowność wynoszącą 6,94%.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110 lub 783 376 200. 

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).