Na sprzedaż nowy aparthotel w Karkonoszach

Szklarska Poręba

stopa zwrotu: 8,00%sprawdź jak ją liczymy

cena: 249 000 do 512 777zł + 23% VAT

od 24.19 do 51 m2 (w zależności od apartamentu)

Na sprzedaż nowy aparthotel w Karkonoszach

Doskonała alternatywa do zakupu mieszkania na wynajem. Na sprzedaż condohotel - apartament z gwarantowaną stopą zwrotu 8% usytuowany w obiekcie hotelowym składającym się ze 180 pokoi i apartamentów - całość zarządzana przez renomowanego operatora hotelowego z dużym doświadczeniem. Lokalizacja w jednej z najpopularniejszych turystycznych miejscowości na mapie Polski. Dla każdego z lokali zostanie założona indywidualna księga wieczysta wraz z wpisem odrębnej własności dla inwestora. Czynsz najmu wypłacany właścicielowi co miesiąc, na podstawie 10 letniej umowy najmu podpisanej z operatorem hotelu.Roczny czynsz (w pierwszym roku działalności hotelu) stanowił będzie 8% ceny netto zapłaconej przez inwestora za lokal. W kolejnych latach indeksacja czynszu o inflację. Umowa najmu w formule 10 + 5. Istnieje też możliwość wykorzystania apartamentu na własne potrzeby (pobyt właścicielski) przez 14 dni w roku - wtedy roczny czynsz stanowi 7% ceny lokalu.
Ogłoszenie archiwalne

Kontakt: Artur: 505 013 110 lub Marcin: 783 376 200

 

Po stronie najemcy (operatora hotelu) pozostaje czynsz do wspólnoty i wszelkie koszty związane z mediami i używaniem lokalu (woda, ogrzewanie, konserwacja, itp.)

Operator prowadzi biznes hotelowy i zarządza obiektem. Przychód inwestora nie jest uzależniony od wypracowanego przez hotel zysku operacyjnego. Źródłem przychodu dla wynajmującego jest stały w każdym miesiącu, niezależny od sezonu, wpisany w umowę czynsz najmu za lokal.

 

Prestiżowa lokalizacja, nowe apartamenty o podwyższonym standardzie, doświadczony i rozpozawalny najemca oraz wysoka rentowność gwarantują inwestorowi bezpieczny i długoterminowy zysk.

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.)