Na sprzedaż Media Markt

woj. śląskie

stopa zwrotu: 10,48%sprawdź jak ją liczymy

cena: 13 000 000 PLN + 23% VAT

sprzedam retail park

Na sprzedaż Media Markt

Na sprzedaż park handlowy na terenie woj. śląskiego. Wiodącym najemcą jest Media Markt. Nieruchomość położona przy jednej z głównych ulic miasta, w sąsiedztwie innych sieciowych sklepów i marketów spożywczych. Właścicielowi przysługuje prawo własności do gruntu, dzięki czemu nie ponosi on kosztów użytkowania wieczystego.

Ze wszystkimi najemcami zawarto wieloletnie umowy najmu. Współpraca z nimi układa się prawidłowo, bez żadnych opóźnień i zaległości. Przed budynkiem duży parking dla klientów. Nieruchomość wolnostojąca, brak wspólnoty mieszkaniowej i związanych z nią miesięcznych kosztów.

 

Do ceny zakupu należy doliczyć 23% VAT.

 

Rentowność obliczono sumując roczne przychody z tytułu najmu, a następnie pomniejszając je o koszty nieruchomości. Otrzymany wynik podzielono przez cenę sprzedaży. Miesięczne wpływy z najmu przekraczają 120 000 zł netto.

 

W odniesieniu do aktualnych dochodów generowanych przez nieruchomość oraz ceny sprzedaży, roczna stopa zwrotu przekracza 10%.

 

Więcej informacji: tel. 505 013 110, lub 783 376 200 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).