Na sprzedaż lokal z najemcą gastronomicznym na Wilanowie

Warszawa

stopa zwrotu: 7,00%sprawdź jak ją liczymy

cena: 1 200 000 +23% VAT

wynajęta nieruchomość komercyjna

Na sprzedaż lokal z najemcą gastronomicznym na Wilanowie

Na sprzedaż lokal na warszawskim Wilanowie. Najemcą jest podmiot z branży gastronomicznej. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku mieszkaniowego, posiada dużą witrynę z ekspozycją w stronę ulicy. Na zewnątrz znajdują się liczne miejsca postojowe. W pobliżu banki, kancelarie prawne i inne punkty handlowo-usługowe.
Ogłoszenie archiwalne

Umowę zawarto na czas określony. Najemca jest zadowolony z obrotów generowanych przez swoją działalność i planuje pozostać w lokalu na wiele lat. Wszystkie płatności z tytułu czynszu najmu są uiszczane terminowo.

 

Koszty eksploatacyjne oraz czynsz do wspólnoty są refakturowane na najemcę. Jedyne koszty ponoszone przez właściciela to podatek od nieruchomości oraz użytkowanie wieczyste.

 

 

Stopę zwrotu obliczono przez zsumowanie rocznych przychodów z najmu i pomniejszenie ich o koszty nieruchomości (podatek od nieruchomości i użytkowanie wieczyste). Otrzymany wynik podzielono przez cenę sprzedaży.

 

Więcej informacji: tel.  505 013 110, lub 783 376 200 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany"

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).