Lokal z Żabką na Mokotowie

Warszawa

stopa zwrotu: 7,00%sprawdź jak ją liczymy

cena: 1 160 000 +23%VAT

sieciowy sklep spożywczy

Lokal z Żabką na Mokotowie

Na sprzedaż lokal z Żabką na Mokotowie, jednej z najatrakcyjniejszych i najlepiej rozwijających się dzielnic Warszawy. W bezpośrednim otoczeniu duże osiedle mieszkaniowe, powierzchnie biurowe oraz przystanki komunikacji miejskiej. Nowa umowa najmu zawarta na 10 lat. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego, z dobrze widocznymi witrynami od ulicy.
Ogłoszenie archiwalne

Nieruchomość ma ponad 100m2, została wydana najemcy pod koniec 2017r . Współpraca z Żabką przebiega prawidłowo, bez opóźnień i zaległości. Ze względu na to, że najemcą jest sieć sklepów spożywczych, nowy właściciel może liczyć na niezakłócone przepływy gotówki.

 

W okolicy odbywa się wiele szkoleń, konferencji i warsztatów, dzięki czemu najemca może liczyć na duży rynek zbytu.

 

Rentowność obliczono w oparciu o przychód z tytułu najmu, pomniejszony o koszty związane z lokalem: podatek od nieruchomości, użytkowanie wieczyste oraz czynsz do wspólnoty.

Otrzymaną kwotę podzielono przez cenę sprzedaży, co daje roczną stopę zwrotu z inwestycji w wysokości 7%.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110, lub 783 376 200. 

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).