Lokal z Żabką

miasto pow. 40 tys. mieszkańców

stopa zwrotu: 10,05%sprawdź jak ją liczymy

cena: 418 000 zł + 23% VAT

Żabka

Lokal z Żabką

Na sprzedaż lokal z nową Żabką w jednym z największych miast województwa łódzkiego. Lokal znajduje się na parterze pawilonu handlowego, w centrum dużego osiedla mieszkaniowego. W sąsiedztwie wiele punktów usługowych i gęsta zabudowa wielorodzinna. Umowa z Żabką zawarta w nowej konstrukcji – pierwsze 3 lata bez możliwości wypowiedzenia najmu. Bezpośrednio przed lokalem dostępne są miejsca postojowe.
Ogłoszenie archiwalne

Grunt we własności, dzięki czemu nowy właściciel zwolniony jest z opłat za użytkowanie wieczyste. Miesięczne wpływy z tytułu najmu przekraczają 3 500 zł netto. Do ceny sprzedaży należy doliczyć podatek VAT. Istnieje możliwość kupna lokalu ze zwolnieniem z VAT. Koszty eksploatacji ponoszone są przez najemcę.

 

Rentowność obliczono sumując roczne wpływy z najmu i dzieląc je przez cenę sprzedaży. Od przychodów odjęto jedyny koszt, tj. podatek od nieruchomości. Aktualne dochody w odniesieniu do ceny ofertowej, dają wysoką roczną stopę zwrotu przekraczającą 10%.

 

Więcej informacji: tel. 505 013 110, lub 783 376 200 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".
 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).