Sprzedam lokal z cukiernią

Kraków

stopa zwrotu: 7,27%sprawdź jak ją liczymy

cena: 813 000 PLN + 23% VAT

wynajęty lokal

Sprzedam lokal z cukiernią

Na sprzedaż lokal użytkowy na parterze nowego budynku wielorodzinnego, wynajęty cukierni. Wnętrze zostało wykończone przez najemcę, co dodatkowo wiąże go z lokalem. Umowa najmu została podpisana do 2023r. Grunt we własności, jedynym kosztem ponoszonym przez właściciela jest podatek od nieruchomości.
Ogłoszenie archiwalne

Koszty administracyjne oraz eksploatacyjne po stronie najemcy. Cukiernia działa w lokalu od dłuższego czasu i dotychczasowa współpraca odbywa się bez żadnych problemów. Czynsz najmu jest opłacany zawsze w terminie.

 

Stopę zwrotu obliczono przez zsumowanie rocznych przychodów z najmu. Otrzymaną kwotę pomniejszono  o koszty nieruchomości i podzielono przez cenę sprzedaży.

 

Przy obecnych poziomach czynszu, kosztów nieruchomości i cenie sprzedaży, lokal gwarantuje inwestorowi roczną stopę zwrotu wynoszącą 7,27%

 

Więcej informacji: tel.  505 013 110, lub 783 376 200 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).