Lokal z sieciowym najemcą

Kraków

stopa zwrotu: 7,50%sprawdź jak ją liczymy

Zapytaj o cenę

lokal z Żabką

Lokal z sieciowym najemcą

Na sprzedaż lokal w Krakowie z sieciowym sklepem spożywczym, Żabką. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego. Umowę najmu zawarto na okres 10 lat w konstrukcji 3+7 – możliwość wypowiedzenia najmu przez Żabkę z powodów ekonomicznych przez pierwsze 3 lata obowiązywania umowy. W pobliżu lokalu funkcjonuje duże osiedle mieszkaniowe, gwarantujące najemcy rynek zbytu.
Ogłoszenie archiwalne

Sieciowy najemca zapewnia nowemu właścicielowi stabilną i wieloletnią współpracę. Obecnie wszystkie należności z tytułu czynszu najmu są regulowane w terminie, a sam sklep cieszy się sporym zainteresowaniem okolicznych mieszkańców i generuje dobre obroty.

 

Wszelkie koszty eksploatacyjne, takie jak np. zużycie prądu czy wody są refakturowane na najemcę.

Sprzedaż opodatkowana 23% VAT.

 

Wysokość czynszu jest corocznie waloryzowana o wskaźnik inflacji GUS.

 

Rentowność obliczono na podstawie rocznej sumy przychodów pomniejszonej o koszty. W odniesieniu do ceny sprzedaży i przy obecnej wysokości czynszu najmu, lokal generuje roczną stopę zwrotu wynoszącą 7,50%.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110, lub 783 376 200.

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn.