Lokal z piekarnią w centrum Olsztyna

woj. warmińsko-mazurskie

stopa zwrotu: 8,45%sprawdź jak ją liczymy

cena: 504 000 +23% VAT

lokal usługowy

Lokal z piekarnią w centrum Olsztyna

Na sprzedaż lokal z piekarnią w centrum Olsztyna. Nieruchomość położona jest w jednym z najlepszych punktów miasta, na obszarze o intensywnej zabudowie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele punktów usługowych i handlowych, kancelarie prawne i państwowe instytucje. Okolica w której znajduje się nieruchomość jest jedną z najczęściej uczęszczanych przez mieszkańców. Na zewnątrz liczne miejsca postojowe.
Ogłoszenie archiwalne

Najemca jest obecny w lokalu od kilku lat. Sieć w skład w której wchodzi piekarnia jest jedną z najpopularniejszych w mieście. Ze względu na centralne położenie nieruchomości, piekarnia cieszy się dużym powodzeniem wśród olsztynian i generuje wysokie obroty.

 

Najemca jest otwarty na długofalową współprace z potencjalnym nowym nabywcą. Do tej pory, kilkuletnia współpraca na linii właściciel - najemca układa się bez żadnych zastrzeżeń.  Grunt we własności, brak opłaty z tytułu użytkowania wieczystego.

 

Lokal w parterze kamienicy, z witrynami na główną ulicę przed budynkiem.

 

Rentowność obliczona przychodowo, wszystkie koszty nieruchomości ponoszone są przez najemcę. Suma przychodów w skali roku, podzielona przez cenę sprzedaży lokalu daje stopę zwrotu wysokości 8,45%. 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110 lub 783 376 200. 

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).