Lokal z najemcą Żabka

Kraków

stopa zwrotu: 7,86%sprawdź jak ją liczymy

Zapytaj o cenę

Żabka na sprzedaż

Lokal z najemcą Żabka

Na sprzedaż lokal w Krakowie z sieciowym sklepem spożywczym, Żabką. Lokal jest nowy, znajduje się na parterze niedawno oddanego do użytku budynku mieszkalnego i posiada dużą, dobrze widoczną od ulicy witrynę. Umowa najmu zawarta na okres 10 lat w konstrukcji 3+7, z możliwością wypowiedzenia najmu przez pierwsze 3 lata. W pobliżu duże miejskie arterie, punkty handlowe oraz restauracje.
Ogłoszenie archiwalne

Przed budynkiem dostępne są miejsca postojowe. Sieciowy najemca wynajmujący lokal, jest dla inwestora gwarancją regularnych przepływów pieniężnych z tytułu czynszu i wieloletniej, stabilnej współpracy.

 

Koszty eksploatacyjne są refakturowane na najemcę. Sprzedaż opodatkowana 23% VAT.

Wysokość czynszu jest waloryzowana o wskaźnik inflacji GUS.

Grunt we własności, kupujący jest zwolniony z uiszczania podatku od nieruchomości.

 

Rentowność obliczono na podstawie rocznej sumy przychodów pomniejszonej o koszty. W odniesieniu do ceny sprzedaży i przy obecnej wysokości czynszu najmu, lokal generuje roczną stopę zwrotu wynoszącą 7,86%.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o użycie przycisku "Jestem zainteresowany". Kontakt możliwy także pod nr tel: 505 013 110, lub 783 376 200.

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).