Lokal z najemcą sieciowym Carrefour w Śródmieściu Warszawy

Warszawa Centrum

stopa zwrotu: 6,42%sprawdź jak ją liczymy

Zapytaj o cenę

sprzedam lokal z najemcą - operatorem spożywczym

Lokal z najemcą sieciowym Carrefour w Śródmieściu Warszawy

Na sprzedaż lokal w ścisłym Śródmieściu Warszawy. Najemcą jest sieć sklepów spożywczych, Carrefour Express. Lokal mieści się na parterze budynku mieszkalnego, posiada witryny skierowane w stronę głównej ulicy. Na zewnątrz znajdują się miejsca postojowe. Umowa z najemcą zawarta na czas określony.
Ogłoszenie archiwalne

W okolicy zabudowa charakterystyczna dla Śródmieścia stolicy, liczne restauracje, kawiarnie, instytucje kultury. Miejsce cechuje się znacznym ruchem samochodowym i pieszym oraz  jest bardzo dobrze skomunikowane. Współpraca z najemcą układa się bardzo dobrze, sklep cieszy się dużym zainteresowaniem  klientów.

 

Rentowność obliczono na podstawie sumy rocznych przychodów z najmu, pomniejszonych o koszty nieruchomości. Otrzymany wynik podzielono przez cenę sprzedaży. W odniesieniu do aktualnych parametrów finansowych, tj. czynszu, wysokości opłat publiczno-prawnych i ceny, lokal generuje inwestorowi roczną stopę zwrotu 6,42%.

 

 

Więcej informacji: tel.  505 013 110, lub 783 376 200 bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany"

 

Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).