Lokal z luksusowym salonem SPA - bardzo dobra lokalizacja

Warszawa

stopa zwrotu: 7,07%sprawdź jak ją liczymy

cena: 2 250 000 PLN + 23% VAT

SPA

Lokal z luksusowym salonem SPA - bardzo dobra lokalizacja

Na sprzedaż lokal z salonem urody i SPA (nowa umowa najmu na 5 lat). Lokal na jednym z głównych skrzyżowań prestiżowej dzielnicy Warszawy, doskonale widoczny i wyeksponowany od strony głównej ulicy. Najemca prowadzi szeroko pojętą działalność salonu kosmetycznego. W swojej ofercie posiada takie zabiegi jak: masaże, SPA, depilację, zabiegi kosmetyczne. Do aranżacji wnętrz użyto wysokiej jakości materiałów - najemca poniósł znaczne nakłady na wykończenie, co dodatkowo wiąże go z lokalem.

Nieruchomość położona w jednej z najbardziej prestiżowych warszawskich dzielnic. Umowa z salonem zawarta na 5 lat.

 

Lokal znajduje się w nowoczesnym budownictwie, w pobliżu wiele punktów handlowo-usługowych, sklepów spożywczych, cukierni oraz restauracji. W bliskiej odległości również przystanki komunikacji miejskiej oraz jedna z głównych ulic dzielnicy. Powierzchnia lokalu wynosi 145m2.

 

Nabywca ma dodatkowo możliwość zakupu garażu podziemnego. Umowa zabezpieczona kaucją.

 

Do kalkulacji rentowności posłużono się przychodami z najmu pomniejszonymi o koszty nieruchomości,  następnie podzielonymi przez cenę sprzedaży.

 

Dodatkowe informacje tel. 783 376 200 lub 505 013 110 / bądź wyślij zgłoszenie używając przycisku "Jestem zainteresowany".
 
Informacja o tej nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964 r. Nr 15 poz. 93 z późn. zm.).